Приватні перевізники Вінниці почали замінювати маршрутки на автобуси середньої та великої місткості

13.03.13 09:13 4814 7

З 1 березня на вулицях Вінниці з’явився ще один еко-автобус. Це вже другий автобус, який за рахунок наявності гібридної силової установки (дизельний двигун працює спільно з електродвигуном), має значно менші викиди шкідливих газів в атмосферу. А до кінця місяця на маршрути міста вийдуть ще 4 автобуси, які закупив один з приватних перевізників. Ці автобуси не матимуть такої установки, але також менше забруднюватимуть повітря, адже виготовлені відповідно до стандартів Євросоюзу.

Приватні перевізники Вінниці почали замінювати маршрутки на автобуси середньої та великої місткості

на вулицях Вінниці з’явився ще один еко-автобусБільш як місяць тому на експрес-маршруті № 28 «Вишенька – Водоканал» з’явився перший у Вінниці еко-автобус. Він є зручним для пасажирів та тихим в ходу. До того ж за рахунок наявності двох двигунів – дизельного та електродвигуна, які переключаються автоматично, має менші викиди шкідливих газів у повітря.

У ТТУ повідомили, що з початку березня на маршруті № 29 «Сабарів – Залізничний вокзал» було запущено ще один такий автобус. Їх закупив один з приватних перевізників, яким обслуговуються міські маршрути.

А вже до кінця березня на найбільш затребувані центральні маршрути вийдуть чотири автобуси середньої місткості Ikarus E91, які працюватимуть в експрес-режимі руху. Це автобуси з низькою підлогою, спеціально призначені для міських перевезень. Вони забезпечені кондиціонерами та місцями для інвалідів-візочників. Автобуси розраховані на 64 пасажира (включаючи стоячі місця). Колір матимуть такий же як вінницькі трамваї та тролейбуси – синій. Автобуси також будуть екологічними та матимуть понижену кількість викидів шкідливих речовин з вихлопними газами. Приватні перевізники, які працюють в єдиній мережі громадського транспорту міста, планують і в подальшому проводити поступову заміну маломістких маршруток на більш комфортабельні автобуси великої та середньої місткості.

Фото

Приватні перевізники Вінниці почали замінювати маршрутки на автобуси середньої та великої місткості Приватні перевізники Вінниці почали замінювати маршрутки на автобуси середньої та великої місткості Приватні перевізники Вінниці почали замінювати маршрутки на автобуси середньої та великої місткості Приватні перевізники Вінниці почали замінювати маршрутки на автобуси середньої та великої місткості

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 7. Сергій
  Сергій
  14-03-13, 06:03 | IP:146.185.31...
  Согласен, особенно с Раей! Но таким образом транспортная реформа никогда не будет завершена. Для тех, кто не знает, сейчас общественный транспорт работает на бюджетном подсосе. Таким образом, о каком развитии может идти речь? Я уже молчу про комфортность. А к чему приводит управление частниками, все жители города могли в этом убедиться. Даже в высоко развитых странах частников не допускают к общественному транспорту, только иногда и на единичных маршрутах, когда муниципалитету не выгодно гонять свой парк. Но не на таких маршрутах, которые самые прибыльные. Все же видят, что транспорта и так в обрез, а где ваши частники на малолюдных маршрутах, а?
 • 6. Раїса
  Раїса
  13-03-13, 20:46 | IP:178.94.121...
  Я дякую всім, хто передбачає зручності у громадському транспорті для людей на візках. Це дійсно життєво важливо, перспективно, сучасно та комфортно для всіх!!! Вінниця - дружня до людей!!!
 • 5. Юра
  Юра
  13-03-13, 18:21 | IP:92.112.137...
  если бы были деньги в бюджете то ВТТУ купило бы и само поставило свои автобусы. но как видете с гос бюджета выделяют деньги только для таких городов как киев. там каждый год покупают по 100 едениц транспорта
 • 4. Сергій
  Сергій
  13-03-13, 18:17 | IP:109.108.255...
  Жаль, что город не может защитить муниципального перевозчика, ведь частники работают на самых прибыльных маршрутах. ТТУ снова останеться с носом.
 • 3. Юра
  Юра
  13-03-13, 11:08 | IP:92.112.137...
  шановний 555,один дей автобус може замінити 3-5 спринтерів, так що тут можна сказати що кількість транспорту на дорозі зменшиться.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)