Військово-медичний центр - єдиний заклад в Україні, де льотчики проходять обстеження на професійну придатність

14.03.13 14:51 10559 3

На цьому і робило акцент керівництво закладу, ведучи перемовини із міністерством оборони, щодо скорочення.

Військово-медичний центр - єдиний заклад в Україні, де льотчики проходять обстеження на професійну придатність

За словами заступника начальника центру Віталія Колесюка, якби скорочення відбулось, центр втратив би базу, аналогів якої у нашій державі нині немає. Про вінницький військовий шпиталь дивіться у відеосюжеті:

Нагадаймо, що 27 лютого під стінами Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону відбулась попереджувальна акція протесту. Близько 200 людей зібралися біля входу до центру щоб висловити своє невдоволення з приводу скорочення працівників та ймовірного закриття закладу. Координатором заходу виступили міська ветеранська організації.

Ось так 27 лютого ситуацію прокоментував начальник Медичного центру полковник Сергій Олександрович Петрук:

- Ніяких письмових документів ми не отримували і, наскільки мені відомо, програма реформування до 2017 року не затверджена, - говорить начальник Сергій Олександрович. - Повідомлення про скорочення четвертої частини працівників центру не відповідає дійсності. Є розпорядження - продумати структуру оптимізації, але це не наказова директива. Можливе скорочення на 153 особи не вплине на якість медичної допомоги та лікування. Найближчим часом відбудеться збір особового складу, де це питання буде обговорюватися.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Петро
  Петро
  16-03-13, 09:36 | IP:77.121.119...
  Цей санаторій треба негайно закривати,так як і всі відомчі лікувальні заклади,бо для лікування всі мешканці мають одинакові права,то чому одні лікуються за 7 грн в день,а другі за 100 грн. в день.Де соціальна справедливість в росподілі бюджетних коштів .........
 • 2. Сергій
  Сергій
  14-03-13, 15:39 | IP:192.114.91...
  Якщо там навіть працюють такі унікальні і незамінні працівники, які забезпечують раз на рік огляд кілька десятків українських льотчиків, які літають на землі, то це не привід утримувати для цього таку махіну, як Центр ВВС. Функцію Центру без проблем можуть виконувати звичайні ЛПУ. Супер-спеціалістів які обслуговують льотчиків можна перепрацевлаштувати, а Центр залишити як виключно на самофінансуванні. Тоді буде видно його справжня потреба. Навіть більш заможні країни скорочують стаціонарні ліжка і перенаправляють кошти на первинну ланку і профілактику, а ми намагаємося йти "впереди планеты всей" по "центрам" і на 30 нікому не потрібним опер. втручанням, які є не більш ніж забезпечення працею і "лівими" грошима медпрацівників.
 • 1. Олександр
  Олександр
  14-03-13, 15:37 | IP:37.54.109...
  Давайте внесем ясність тому що дехто намагається спекулювати на емоціях читачів, які в тому не розбираються. В нашому місті по вул. Свердлова після розпаду СРСР був військовий санаторій. Непоганий, я сам 9 років підряд там оздоровлювався. Після того як начальник того санаторію Петро Мельник, став генералом, той санаторій перейменували на Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону. Генерала Мельника - перевели в Київ, і після того, на територію Військово медичного центру, з вулиці Червоноармійської, перевели військовий госпіталь, де можуть і лікуються пенсіонери збройних сил. Комусь було дуже вигідно змішати мухи з котлетами, для того щоб по заниженій ціні викупити базу санаторія, з оснащенням військово медичного центру, під виглядом госпіталя. Мушу зауважити що пенсіонери ніколи не претендували на ті барокамери, тренажери, і устаткування що там є для діагностики діючих пілотів-винищувачів. А в барокамери якими керував Валерій Миколайович, я теж ходив, в свій час. Ось така там петрушка, з якою мають розбиратись не пенсіонери МО, не лікарі, а військова прокуратура тогож таки Центрального регіону. Хай начальник Сергій Олександрович, читає що пишуть в інтернеті, і запросить тих хто знає про його установу більше 25 років.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)