• Моя Вінниця
  • Новини Вінниці
  • Соціум
  • За допомогу у розкритті злочину вінничанка отримала грошову винагороду та право безкоштовного проїзду в муніципальному транспорті

За допомогу у розкритті злочину вінничанка отримала грошову винагороду та право безкоштовного проїзду в муніципальному транспорті

14.03.13 16:39 2191

14 березня на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради перший заступник міського голови Володимир Кістіон вручив грошову премію вінничанці, яка допомогла у розкритті злочину. Завдяки інформації Ларисі Мельник міліція змогла встановити та затримати особу, яка в серпні минулого року стріляла з пневматичної зброї по тролейбусах в районі вулиці Келецької.

За допомогу у розкритті злочину вінничанка отримала грошову винагороду та право  безкоштовного проїзду в муніципальному транспорті

22 серпня минулого року невідомий із пневматичної зброї обстріляв громадський транспорт по вулиці Келецькій. Тоді, внаслідок «жарту» злочинця, в двох тролейбусах були пошкоджені вікна, а рух громадського транспорту зупинився майже на дві години. Враховуючи те, що подія сталася близько восьмої ранку, а тролейбуси знаходились неподалік кінцевої, пасажирів у тролейбусі майже не було, тож ніхто із вінничан не постраждав.

У вересні до органів правопорядку звернулась вінничанка Лариса Мельник, яка і надала інформацію про того, хто здійснив постріли. В ході перевірки особи та отриманої інформації міліції вдалось розкрити злочин та затримати цю людину.

14 березня у відповідності до рішення виконавчого комітету «за проявлену ініціативу та допомогу слідству, яка сприяла розкриттю злочину, за активну громадянську позицію» Ларису Мельник нагородили грошовою премією та подякою Вінницької міської ради. «Я вважаю, що громадська позиція Лариси Мельник має стати прикладом для усіх городян», - зазначив перший заступник міського голови Володимир Кістіон.

Крім цього, вінничанка отримала посвідчення почесного пасажира із правом безкоштовного проїзду у міському електротранспорті упродовж 2013 року.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)