100 000 грн. на реалізацію благодійної програми "Школа доступна для всіх" у ваших руках!

18.03.13 12:36 2234 3

Користувачі інтернету можуть допомогти реалізувати благодійну програму, проголосувавши за нашу ідею.

100 000 грн. на реалізацію благодійної програми "Школа доступна для всіх" у ваших руках!

БФ "Подільська громада" продовжує збір коштів на реалізацію благодійної програми "Школа доступна для всіх", основне завдання якої адаптувати школу-гімназію №6 для дітей на візках.

«Ідея X» від Нескафе дає шанс пришвидшити реалізацію цього проекту. За найкращі ідеї - 100 000 грн. на реалізацію. Для цього потрібно не так багато, як здається на перший погляд, лише зайти за посиланням http://www.ideax-nescafe.com.ua/ideas/yellow/shkola-dostupna-dlya-vsih ознайомитися з нашою "ідеєю" та проголосувати так, як це показано на малюнку:

Давайте разом зробимо Вінницю комфортною та зручною для всіх!

Залишайте свої голоси, щоб наблизити реалізацію благодійної програми "Школа доступна для всіх". Голосувати можна щодня, але тільки один раз!

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Благодійний фонд «Подільська громада»
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. М
  М
  18-03-13, 19:36 | IP:92.112.94...
  Шановні Вінничани!
  Що стосується проблем з адаптації закладів освіти до потреб різної категорії дітей з функціональними можливостями, то їх дійсно велика кількість. І сьогодні варто робити хоч якісь кроки у цьому напрямку і фонд «Подільська громада» спільно з ГО «Гармонія» та ГО Союз старшокласників «Лідер», розпочали роботу по адаптації принаймні однієї школи у місті Вінниця, де зможуть навчатись діти з функціональними обмеженнями. Якщо у Вінниці буде адаптовано ще й школу №2, то це взагалі прекрасно. А що стосується школи №6, то вона нічим не краща за ЗОШ №33, просто департаментом освіти було визначено саме ця школа.
  По питанню дітей з вадами мовлення, то варто подавати пропозиції до міської ради та об’єднувати громадян щодо вирішення цієї проблеми. Можна довго обговорювати та критикувати інші проекти та програми, але самому нічого не робити для вирішення іншого актуального питання. Якщо ви будете ініціювати пропозиції щодо посад дефектолога чи логопеда та провадження спеціальних програм для відповідної категорії дітей то «Подільська громада» з радістю стане партнером.
  Наша організація уже тривалий час робить різні проекти по адаптації закладів культури до потреб людей на візках і нам вдалось адаптувати театр Садовського та центральну міську бібліотеку ім. Бевза, і після їх адаптації жоден з депутатів не отримав жодної копійки до своєї нової машини, - навіть пральної!!!
  Посилання на попередні проекти: http://www.gromada.vn.ua/ua/news/127
  http://www.gromada.vn.ua/ua/news/134
  http://www.gromada.vn.ua/ua/news/143
  Запрошуємо вас замість «корисних коментарів» поширювати інформацію про наш спільний з вами проект і продумувати, що ми дальше можемо зробити для допомоги різним категоріям дітей.

 • 2.
  18-03-13, 17:04 | IP:81.30.173...
  Фонд збирае кошти,тодi як неодноразово було на рiзних заходах по проблемам iнвалiдiв сказано,що на лiфт у школi № 2 вже хтось виграв грант. I чому саме ця школа? Хiба № 33 гiрша? А там також навчаються дiти на вiзках. А чому фонд,тобто "благодiйники" так переймаються проблемами саме дiтей на вiзках?. Невже для iнших категорiй дiток-iнвалiдiв адаптованi школи? Знаю,що е школа для дiток з вадами слуху, е школа i в наступному роцi у № 10 вiдкривають клас для дiток з вадами зору. А ось для дiток з вадами мовлення(аутисти,рiдше-Дауна, просто з розладами мовлення) не те,що немае школи,немае навiть спецiальноi програми,яка б враховувала iх проблеми та була б адаптована пiд iх хворобу. Зате я знаю точно,що е спецпiдручники,тiльки нiхто по них не викладае. В жоднiй зi шкiл немае жодноi посади дефектолога чи то логопеда,який би займався та корегував проблеми цих дiтей.Якщо вже на це грошей шкода(що явно простiше влаштувати),то про що взагалi можна говорити...
 • 1. мп
  мп
  18-03-13, 13:39 | IP:94.179.157...
  снова какойто депутат собирает себе деньги на машину прикрываясь благодийными програмами....

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)