Для розвитку дитячої творчості додатково виділили 280 тис. грн

21.03.13 17:21 2032

З метою розвитку творчого потенціалу дітей та підлітків, участі у фестивалях, конкурсах із місцевих бюджетів додатково виділено майже 280,0 тис. грн.

Для розвитку дитячої творчості додатково виділили 280 тис. грн

Відповідно до Закону України «Про позашкільну освіту», 868 дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей здобувають мистецьку освіту безкоштовно, що на 67 дітей більше у порівнянні з минулим роком. Пільгову оплату за навчання у розмірі 50 % мають 230 учнів.

У 2012 році понад 500 юних вінничан стали лауреатами 36 міжнародних та 55 всеукраїнських різножанрових конкурсів. Найкращі результати показали учні шкіл естетичного виховання міст Вінниця, Гнівань (Тиврівського р-ну), Cамгородка (Козятинського р-ну), Соболівки (Теплицького р-ну).
Творчі здобутки галузі культури області доповнилась перемогами студентів Вінницького училища культури і мистецтв, які стали лауреатами 9 міжнародних та 16 всеукраїнських конкурсів професійної майстерності.

Традиційно високими є показники роботи обласного академічного театру ляльок. За минулий рік понад 4,7 тис. чол., або майже 10% дітей з малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей-сиріт переглянули вистави колективу безкоштовно.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)