Вінницьке підприємство незаконно привласнило більше 75 тисяч гривень бюджетних коштів

22.03.13 11:17 1813

Вінницьке підприємство незаконно привласнило понад 75 тисяч гривень бюджетних коштів

Вінницьке підприємство незаконно привласнило більше 75 тисяч гривень  бюджетних коштів

Викриття схем незаконного формування та відшкодування ПДВ під час експортно-імпортних операцій є одним із основних напрямків роботи податкової міліції. Для незаконного формування податкового кредиту та подальшого відшкодування податку на додану вартість з бюджету зловмисники вдаються, зокрема, до користування послугами фірм із ознаками фіктивності. Саме таким незаконним шляхом пішли посадовці товариства з обмеженою відповідальністю у Вінниці, імітуючи проведення фінансово-господарських операцій із західноукраїнським приватним підприємством.

В ході оперативних заходів податківцями встановлено, що підписи у первинних бухгалтерських документах по проведених взаємовідносинах вінничан із діловими партнерами є підробленими. Між тим, через проведену оборудку зловмисникам вдалося відшкодувати з бюджету більше 75 тисяч гривень податку на додану вартість.

Слідчим управлінням ДПС у Вінницькій області почато кримінальні провадження за ст. 191 Кримінального кодексу України – заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем та за ст. 358 – підроблення документів.

З початку нинішнього року підрозділами податкової міліції Вінниччини попереджено сім фактів незаконного відшкодування ПДВ на суму понад чверть мільйона гривень.

Ольга Шишківська, старший інспектор з ОД штабу УПМ ДПС у Вінницькій області

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)