Через місяць стартує третій етап каналізування приватного сектору Старого міста

25.03.13 17:04 2503

Вже у квітні, як тільки дозволять погодні умови, у Вінниці стартує третій етап каналізування приватного сектору на Старому місті. Він передбачає реконструкцію існуючої КНС-3, будівництво дюкерного переходу через річку Південний Буг, будівництво напірного колектору від дюкерного переходу до очисних споруд та прокладання мереж централізованого водовідведення на території Дальнього Старого міста.

Через місяць стартує третій етап каналізування приватного сектору Старого міста

За словами голови Асоціації органів самоорганізації населення міста Вінниці Наталії Панчук, загалом цього року у планах – проведення робіт по будівництву мереж каналізування на вулицях, які обслуговуються 6-ма квартальними комітетами: «Надія», «Хутір Шевченка», «П’ятничани», «Слов’янка», «Київський» та «Димитрівський». «Загальна вартість запланованих об’єктів каналізування сягає близько 15 мільйонів гривень. Зрозуміло, що за один рік усі об’єкти охопити дуже важко. Але у поєднанні фінансових ресурсів міського та обласного бюджетів і співфінансування мешканців, частину запланованого ми однозначно зможемо виконати вже у цьому році», - каже вона.

Масштабний проект з проведення каналізації у приватному секторі Вінниці стартував ще у 2010 році. Він реалізується через програму співфінансування (половина вартості робіт – бюджетні кошти, друга половина – кошти жителів приватної забудови). Ініціативу міської влади щодо підведення централізованої мережі каналізації до приватного сектору від самого початку впровадження проекту постійно підтримує і обласне керівництво. Розуміння потреб громади міста та фінансова підтримка, яка щороку надається обласною державною адміністрацією, допомагають пришвидшити процес прокладання каналізації в мікрорайонах приватної забудови. Зокрема, лише у минулому році завдяки сприянню голови Вінницької ОДА Івана Мовчана на ці роботи було виділено понад 2,8 млн. грн. з обласного Фонду охорони навколишнього середовища. Ці кошти були освоєні під час реалізації другого етапу будівництва каналізаційних мереж Дальнього Старого міста.

Загалом за ці три роки роботи з прокладання каналізаційних мереж були профінансовані на загальну суму майже 15 мільйонів гривень. З них з міського бюджету Вінниці було виділено понад 6 мільйонів гривень, а з обласного бюджету та з обласного Фонду охорони навколишнього природного середовища – майже 9 мільйонів гривень.

І це – не враховуючи коштів, які витратили на засадах співфінансування проекту самі мешканці приватного сектору. Наприклад, жителі Дальнього Старого міста зібрали за цей період понад 2 мільйони 600 тисяч гривень, повідомили в Асоціації органів самоорганізації населення міста Вінниці.

Для інформації:

Роботи з прокладання магістральної мережі каналізації розпочались у листопаді 2010 року з мікрорайону «П’ятничани». Паралельно відбувалося каналізування приватного сектору на Старому місті. Серед перших були забезпечені мережею водовідведення вулиці Українська та Грабовська, а також провулки Ушакова та Смирнова. Обидва проекти були реалізовані з випередженням графіку робіт завдяки підтримці тодішнього голови ОДА Миколи Джиги, який сприяв виділенню коштів з обласного бюджету та обласного Фонду охорони навколишнього середовища.

Другий етап будівництва мережі каналізації на Старому місті, який стартував у 2011 і тривав до березня 2013-го, охопив квартальні комітети «Зоряний», «Лівобережний», «Царина» та «Поділля».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)