Цьогоріч на вінницьких клумбах висадять 50 тисяч рослин

05.04.13 13:01 5539

У 2013 році комунальне підприємство «Вінницязеленбуд» продовжить прикрашати місто квітами, ландшафтними композиціями та зеленню. Серед його планів – озеленення розподільчої смуги на проспекті Юності (там з’являться підвісні клумби-«салюти»), кардинальна зміна зеленої зони біля пам’ятника Михайлу Коцюбинському, створення ландшафтної композиції перед входом до музею-садиби Миколи Пирогова. Окрім цього, у Вінниці побільшає зелених насаджень та звичайних клумб.

Цьогоріч на вінницьких клумбах висадять 50 тисяч рослин

Із настанням тепла та сонячної погоди міські «зеленбудівці» розпочнуть роботи із озеленення міста. На магістральних вулицях міста знову з’являться підвісні «ковші» із яскравими довгоквітучими композиціями. Квіти цьогоріч зацвітуть і на електроопорах від проспекту Коцюбинського до Тарногродського, а також в районі вулиці Чорновола. Там так само, як і на центральних вулицях, з’являться підвісні кашпо.

озеленення міста Вінниці

За словами директора МПК «Вінницязеленбуд» Ігоря Любовського, такі клумби можуть з’явитися ще до Дня Європи. «Наші працівники заздалегідь висадили у теплицях розсаду. Зараз рослини знаходяться на початковій стадії цвітіння. На даний час клумби вже знаходяться у більш холодному приміщенні для того, аби не було різкого перепаду температури та квіти не пропали, - розповідає Ігор Любовський. – Ми плануємо повішати нові клумби на електроопори ще до святкування Дня Європи. Якщо ж погода буде теплою, квіткові композиції на вулицях міста з’являться ще раніше».

озеленення міста Вінниці

Щороку «Зеленбуд» урізноманітнює вигляд підвісних кашпо, і цей рік не стане винятком. З допомогою нового варіанту підвісних клумб буде прикрашено проспект Юностіна його розподільчій смузі від вулиці Порика до вулиці Келецької буде встановлено квіткові композиції у вигляді салютів. Вони розмістяться на високих залізних опорах і матимуть по різні боки щонайменше п’ять квіткових клумб. А дещо нижче будуть встановлені вази, які будуть схожі на попередні, але більш розгорнуті. Окрім цього, на проспекті Юності «зеленбудівці» планують висадити молоді декоративні дерева та різнобарвні ялівці.

озеленення міста Вінниці

А біля пам’ятника Михайлу Коцюбинському у цьому році буде проведено капітальний ремонт зеленої зони. Тут з’явиться ландшафтна композиція та нові квіти. Також зміниться зовнішній вигляд і зелених ділянок біля музею-садиби Миколи Пирогова. На даний час розробляються ескізи щодо озеленення цієї території міста.

озеленення міста Вінниці

 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)