У Вінниці розпочалися суботники. Протягом 12 та 13 квітня висаджено 6 тисяч саджанців дерев та кущів листяних порід

15.04.13 08:29 2808 1

У Вінниці розпочато сезон суботників та висадки дерев

У Вінниці розпочалися суботники. Протягом 12 та 13 квітня висаджено 6 тисяч саджанців дерев та кущів листяних порід

У Вінниці розпочалися суботники

На прибирання дворів багатоповерхівок вийшли працівники ЖЕКів та мешканці будинків. Протягом 12 та 13 квітня висаджено 6 тисяч саджанців дерев та кущів листяних порід, а до Пасхи планується посадити 18 тисяч. Переважна більшість дерев садиться у дворових територіях.

Протягом 12 та 13 квітня висаджено 6 тисяч саджанців дерев та кущів листяних порід

Фото

У Вінниці розпочалися суботники. Протягом 12 та 13 квітня висаджено 6 тисяч саджанців дерев та кущів листяних порід У Вінниці розпочалися суботники. Протягом 12 та 13 квітня висаджено 6 тисяч саджанців дерев та кущів листяних порід У Вінниці розпочалися суботники. Протягом 12 та 13 квітня висаджено 6 тисяч саджанців дерев та кущів листяних порід У Вінниці розпочалися суботники. Протягом 12 та 13 квітня висаджено 6 тисяч саджанців дерев та кущів листяних порід У Вінниці розпочалися суботники. Протягом 12 та 13 квітня висаджено 6 тисяч саджанців дерев та кущів листяних порід У Вінниці розпочалися суботники. Протягом 12 та 13 квітня висаджено 6 тисяч саджанців дерев та кущів листяних порід У Вінниці розпочалися суботники. Протягом 12 та 13 квітня висаджено 6 тисяч саджанців дерев та кущів листяних порід У Вінниці розпочалися суботники. Протягом 12 та 13 квітня висаджено 6 тисяч саджанців дерев та кущів листяних порід У Вінниці розпочалися суботники. Протягом 12 та 13 квітня висаджено 6 тисяч саджанців дерев та кущів листяних порід У Вінниці розпочалися суботники. Протягом 12 та 13 квітня висаджено 6 тисяч саджанців дерев та кущів листяних порід У Вінниці розпочалися суботники. Протягом 12 та 13 квітня висаджено 6 тисяч саджанців дерев та кущів листяних порід У Вінниці розпочалися суботники. Протягом 12 та 13 квітня висаджено 6 тисяч саджанців дерев та кущів листяних порід У Вінниці розпочалися суботники. Протягом 12 та 13 квітня висаджено 6 тисяч саджанців дерев та кущів листяних порід У Вінниці розпочалися суботники. Протягом 12 та 13 квітня висаджено 6 тисяч саджанців дерев та кущів листяних порід У Вінниці розпочалися суботники. Протягом 12 та 13 квітня висаджено 6 тисяч саджанців дерев та кущів листяних порід

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Каков отчет таков почет
    Каков отчет таков почет
    15-04-13, 09:32 | IP:92.112.144...
    Главное - вовремя и правильно отчитаться о проделанной кем-то за тебя работе. А что делается чинодралами в "свободное от мероприятий и пиара по СМИ время"? Например, за весь сезон чётную сторону улицы Грушевского от снега не убирали ни разу! - повезло, что до "коммуняцкой традиции" халявных для власти добровольно-принудительных субботников, снег не дождался и совсем устал, сам сподобился растаять. Одна из огромнейших позорух для недееспособной и импотентной власти свистеть о таких "починах" за "того парня" - всем давно известны "те" парни. Очень удивительно - почему может быть банально чисто в других странах без этой комуняцкой отрыжки - халявеых "субботников"!?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)