Вінницькі рятувальники поповнили банк крові на 25 літрів

17.04.13 17:42 1758

17 квітня на базі медико-санітарної частини У ДСНС бійці оперативно-рятувальної служби Вінниччини взяли участь у здачі донорської крові та її компонентів.

Вінницькі рятувальники поповнили банк крові на 25 літрів

Даний захід проводиться щорічно, також були випадки, що й двічі на рік. Метою акції є своєчасне забезпечення особового складу служби надзвичайних ситуацій, які працюють в екстремальних умовах зі значним ризиком виникнення небезпечних ситуацій для життя та здоров’я, в тому числі при політравмах із втратою крові.

Добровільними донорами стали понад 50 працівників підрозділів Вінниці, серед них були, як рядові, так і офіцери, а також дві жінки.

Вінницькі рятувальники поповнили банк крові

Завдяки цій акції сьогодні було зібрано майже 25 літрів крові, яка буде збережена для надання допомоги співробітникам оперативно-рятувальної служби при необхідності.

Регулярно здавати кров не тільки не шкідливо, але навіть корисно для здоров'я. Людям з “професіями ризику ” (рятувальникам, міліціонерам, військовим) регулярне донорство дозволить вижити при крововтраті, від якої людина, яка жодного разу не здавала кров, може померти.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:УДСНС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)