ГО "Паросток" реалізує проект IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark

03.05.13 13:29 15791 0

Нові можливості для працевлаштування

ГО "Паросток" реалізує проект IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark

З березня по червень Вінницька міська громадська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» реалізує проект IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark". Це міжнародна програма безкоштовного безперервного навчання молоді і дорослих, яка дозволяє підвищити рівень освіти населення в галузі інформаційних технологій та підвищення конкурентоздатності на рину праці. Програма складається із базових курсів з роботи з комп’ютером, використання програмного забезпечення і обробки цифрових даних, а також тренінгових навчань щодо способів і можливостей працевлаштування та підприємництва. Навчальна програма підтримує стандарти корпорації Microsoft і міжнародні стандарти в галузі кваліфікації спеціалістів. Слухачі отримують навички практичної роботи із сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями у громадських технічних центрах. Навчання дозволить набути навички ІКТ і створити нові соціально-економічні умови для професійного розвитку особистості і покращення якості життя.

ГО "Паросток" реалізує проект IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark

Мета Проекту – розширення можливостей доступу до інформаційних технологій, удосконалення технічних навичок і можливостей для безробітної та/чи частково зайнятої молоді, молодих людей, які знаходяться в скрутному соціально-економічному становищі, з обмеженими можливостями здоров’я, та інших категорій соціально-незахищених прошарків молоді. Навчальні заняття за проектом орієнтовані на надання соціально-незахищеним прошаркам молоді можливості отримати знання в галузі сучасних ІКТ і використовувати ці знання для покращення умов життя в місцевій громаді. Основними цільовими віковими групами Проекту є молодь віком 13-17 років і 18-24 роки.

ГО "Паросток" реалізує проект IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark

Соціальні працівники Вінницького центру IDEA проводять навчальні тренінги для молоді в навчальних закладах міста Вінниці. Під час тренінгів молоді люди отримують практичні знання та навички з написання резюме та супровідного листа, проходження співбесіди з потенційних працедавцем, створення власного іміджу та його використання для вдалого працевлаштування, ознайомлюються з правилами етикет у спілкуванні з працедавцем у мережі Інтернет, отримують практичні навички пошук роботи у всесвітній мережі WORLD WIDE WEB.

Також в рамках реалізації проекту соціальні працівники Вінницького центру IDEA надають консультативну допомогу щодо пошуку роботи людям старшого віку.

Повір у себе і зміни своє життя на краще!

Керівник проекту Саранча Ірина 0677831061
Старший соціальний працівник Ліщинська Анастасія 0671035685
 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)