У "Трамваї Перемоги" співали пісні воєнних років та розповідали про звільнення Вінниці

10.05.13 11:24 4591

9 травня Вінницею курсував "Трамвай Перемоги"

У "Трамваї Перемоги" співали пісні воєнних років та розповідали про звільнення Вінниці

"Трамвай Перемоги" успішно зробив всі рейси, які були заплановані. Трамвай здійснив 3 кола по четвертому маршруту.

Трамвай Перемоги

Трамвай здійснив 3 кола по четвертому маршруту. На кожному рейсі в трамваї було багато пасажирів. Їхні обличчя світилися радістю і в салоні відчувалася святкова атмосфера.

Трамвай Перемоги

Студенти ВДПУ розповідали пасажирам трохи історії про звільнення нашого міста, про Перемогу, співали пісні воєнних років.

Трамвай Перемоги

Хтось із пасажирів  чекав на цей трамвай спеціально, а хтось зовсім випадково сів у нього. Але всі вони опинялися в атмосфері свята. Більшість пасажирів підспівували акторам знайомі з дитинства пісні.

Трамвай Перемоги

Вінничани з вулиці радісно махали трамваю руками, кричали "Ура". Водійї автомобіля проводжали "Трамвай Перемоги" гудками. Не було жодної людини, яка б не помітив цей незвичайний історичний вагончик.

Трамвай Перемоги

"Трамвай Перемоги" зовні був прикрашений банерами з символікою Перемоги, малюнками дітей про ту страшну війну. Всередені були розміщені фотографії Дня визволення нашого міста, листи дітей до своїм  дідам-прадідам.

Трамвай Перемоги

Фото

У "Трамваї Перемоги" співали пісні воєнних років та розповідали про звільнення Вінниці У "Трамваї Перемоги" співали пісні воєнних років та розповідали про звільнення Вінниці У "Трамваї Перемоги" співали пісні воєнних років та розповідали про звільнення Вінниці У "Трамваї Перемоги" співали пісні воєнних років та розповідали про звільнення Вінниці У "Трамваї Перемоги" співали пісні воєнних років та розповідали про звільнення Вінниці У "Трамваї Перемоги" співали пісні воєнних років та розповідали про звільнення Вінниці У "Трамваї Перемоги" співали пісні воєнних років та розповідали про звільнення Вінниці У "Трамваї Перемоги" співали пісні воєнних років та розповідали про звільнення Вінниці У "Трамваї Перемоги" співали пісні воєнних років та розповідали про звільнення Вінниці У "Трамваї Перемоги" співали пісні воєнних років та розповідали про звільнення Вінниці У "Трамваї Перемоги" співали пісні воєнних років та розповідали про звільнення Вінниці У "Трамваї Перемоги" співали пісні воєнних років та розповідали про звільнення Вінниці У "Трамваї Перемоги" співали пісні воєнних років та розповідали про звільнення Вінниці У "Трамваї Перемоги" співали пісні воєнних років та розповідали про звільнення Вінниці У "Трамваї Перемоги" співали пісні воєнних років та розповідали про звільнення Вінниці У "Трамваї Перемоги" співали пісні воєнних років та розповідали про звільнення Вінниці

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницький трамвай
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)