У Козятині чоловік продавав м'ясні продукти, строк придатності яких закінчився близько місяця тому

17.05.13 10:29 2630

Близько 100 кг м’ясомолочних виробів вилучили працівники ветеринарної міліції на ринку в місті Козятин.

У Козятині чоловік продавав м'ясні продукти, строк придатності яких закінчився близько місяця тому

Місцевий підприємець реалізовував ковбасні вироби та вершкове масло, кінцевий строк придатності яких закінчився близько місяця тому.

Вдруге за рік працівники ветеринарної міліції вилучають небезпечні для споживачів продукти харчування у 58-річного жителя м. Козятин. На місцевому ринку чоловік розгорнув торгівлю різними видами ковбасних, м’ясних та молочних виробів з закінченим строком придатності для споживання. На вимогу працівників міліції надати документи, які б свідчили про походження товару на прилавку, та документи, які б дозволяли займатися підприємницькою діяльністю, горе-підприємець надати не зміг, оскільки просто не мав їх.

Правопорушник розповів, що товар він скуповував у великих київських торгівельних мережах, адже працівники цих закладів продукти харчування, строк придатності яких закінчився, продають втричі дешевше. На різниці у вартості товарів чоловік вирішив підзаробити. Купували споживачі прострочені продукти за звичайними цінами, адже не кожний з покупців дивиться на термін придатності товару.

Вилучені продукти вагою близько 100 кг утилізовані, а їхній власник притягнутий до адміністративної відповідальності за ст. 107 КУпАП (порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог), яка тягне за собою накладання штрафу від трьох до десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Як розповів начальник ветеринарної міліції Вінниччини Павло Дармограй, підприємець вже не вперше потрапляє в поле зору працівників міліції за подібні правопорушення. У листопаді минулого року він був притягнутий до адмінвідповідальності. Того разу чоловік на цьому ж ринку реалізовував прострочені солодощі, рибні та ковбасні вироби, енергетичні напої та соки загальною вагою 350 кг.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)