Повітря у Вінниці стало чистішим

17.05.13 15:02 2093 2

Основними забруднювачами атмосферного повітря на території Вінниці залишаються підприємства та автотранспорт. Однак протягом минулого року кількість шкідливих викидів у повітря зменшилося.

Повітря у Вінниці стало чистішим

Основними забруднювачами на території міста залишаються промислові підприємства та підприємства теплоенергетики. Обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря підприємствами у минулому році зменшились у порівнянні з попереднім роком на 1,9 % та становили 4,1 тис. тонн.

- Це обумовлено як скороченням кількості підприємств, які мають викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, так й послідовним виконанням комплексу природоохоронних заходів, - каже директор департаменту економіки та інвестицій Галина Якубович.

Водночас, що стосується підприємств теплоенергетики, то ними постійно проводиться робота по заходах з енергоефективності, що в тому числі зменшує кількість викидів СО2 в атмосферне повітря.

Ще одним негативним чинником, який впливає на забруднення повітря, залишається велика кількість автотранспорту на вулицях міста. Кількість виявлених випадків перевищення вмісту шкідливих речовин в атмосферному повітрі на магістральних вулицях міста є достатньо великою, однак цей показник зменшився в порівнянні з попереднім роком до 4,5 % (2011 рік – 5,9 %). Впровадження нової транспортної мережі у минулому році, дозволило розвантажити центральні вулиці міста. При цьому кількість одиниць електротранспорту, який є екологічно чистим видом транспорту, на маршрутах збільшилась на 10 трамваїв та 11 тролейбусів.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Алексей
  Алексей
  18-05-13, 11:35 | IP:193.243.158...
  Во всех нормальных странах в центральную часть города вообще транспорт не пускают, кроме спец. машин. Даже чиновники на великах ездят, потому что это на сегодня круче, чем на джипах. Но нам, видать, до Европы еще далеко...
 • 1. ANNA
  ANNA
  18-05-13, 11:27 | IP:193.243.158...
  во всех нормальных странах в больших городах есть пешеходные зоны, где народ может спокойно прогуляться и не дышать выхлопными газами. Предлагаю такую зону в Виннице определить по ул. Грушевского от сквера Козицкого до входа в парк Горького

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)