Ветерани авіаційної медицини Збройних Сил України поділилися набутим за роки служби досвідом з молодими авіаційними лікарями

01.06.13 09:35 1926

31 травня, у Вінниці, на базі Військово-медичного клінічного центру центрального регіону, відбулася перша зустріч ветеранів авіаційної медицини Збройних Сил України.

Ветерани авіаційної медицини Збройних Сил України поділилися набутим за роки служби досвідом з молодими авіаційними лікарями

У її роботі взяли учать представники Комадування Повітряних Сил Збройних Сил України, військові лікарі Військово-медичного клінічного центру та більше ста ветеранів авіаційної медицини, котрі у різні часи на різних посадах виконували завдання медичного забезпечення особового складу військової авіації.

За словами голови правління громадської організації “Ветерани військово-медичних закладів” полковника медичної служби у запасі Віталія Колесюка, актуальність проведення заходу обумовилася сьогоденним станом авіаційної медицини та бажанням багатьох військових лікарів поділитися набутим досвідом.

За роки незалежності медична служба Військово-Повітряних Сил України, а згодом і Повітряних Сил пережила багато етапів розвитку, реорганізації, оптиміцазії, – говорить Віталій Колесюк. – Кожен з нас свого часу вніс посильний вклад в загальну справу медичного забезпечення бойової підготовки та збереження здоров’я льотного складу найпотужнішого виду українського війська. Тому нам є чим поділитися з молодими авіаційними лікарями.

Виступи і дискусії між учасниками зібрання дозволили не тільки обмінятися практичним та життєвим досвідом, а й визначити нові підходи в медичному забезпеченні льотного складу Повітряних Сил Збройних Сил України. Окремо акцентувалася увага на ролі авіаційного лікаря, як невідємної складової у медичному забезпечені бойової підготовки авіаційної частини та безпеки польотів в цілому.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Сергій Фурдик
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)