Перший день ЗНО. У Вінниці за допомогою металошукача правоохоронці знайшли у вінницького абітурієнта мобільний телефон

04.06.13 10:56 2856

Протягом першого дня зовнішнього незалежного оцінювання організатори були змушені вивести з пунктів тестування людей, які мали при собі заборонені правилами мобільні телефони.

Перший день ЗНО. У Вінниці за допомогою металошукача правоохоронці знайшли у вінницького абітурієнта мобільний телефон

Про це повідомляє 5 Канал.

Такі випадки зафіксовані у Вінниці, Києві, Криму, Херсоні. Перевіряли правоохоронці абітурієнтів за допомогою металошукача під час спеціальної технологічної перерви. Її цього року вперше запровадили для посилення контролю за дотриманням правил проведення оцінювання. Загалом, бажання складати тестування з хімії виявили більше п'ятдесяти однієї із половиною тисячі випускників шкіл цього та минулих років. Для відповідей на 60 питань учасники мали дві з половиною години.

- Я нічого не планував, сидів, рішав, все чудово. А тут заходять і находять телефон... Подавати на апеляцію, буде можливість - перездам, - каже абітурієнт Євген Турчин.

 - Я задала йому питання, чи читав він інформаційний бюлетень, який надійшов разом із сертифікатом. Він його не читав. А там чітко написано, що у пункті тестування не можна користуватись засобами зчитування, передачі, відтворення інформації, - розповідає директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Світлана Сакаєва.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:5 Канал
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)