Цього року буде заасфальтовано майже вдвічі більше дворів вінницьких висоток аніж торік

19.06.13 18:00 3062

В 2013 році департамент житлового господарства продовжив програму асфальтування прибудинкових територій багатоповерхівок.

Цього року буде заасфальтовано майже вдвічі більше дворів вінницьких висоток аніж торік

Минулого року капітальний та поточний ремонт покриття було проведено на територіях сотні дворів. Цьогоріч заплановано збільшити обсяги робіт майже вдвічі і заасфальтувати 175 прибудинкових територій.

Ці роботи розпочались ще два місяці тому, і вже у 56 дворах виконано поточний ремонт. Капітальні роботи проведено на п’яти ділянках. Це проїзд від проспекту Юності до вулиці Келецька, 92, а також ремонт завершено по 600-річчя (від буд. 50 до буд. 58); вул. Л.Ратушної,120; вул. Островського,7 та вул. Стахурського,2.

Зараз триває капремонт асфальтного покриття двору будинку по вул. Фрунзе,39. Мешканці цієї чотириповерхівки досить активні, і це їм допомогло за кілька останніх років привести свій будинок до належного стану. Спочатку в 2011 році люди об’єднались в ОСББ. В минулому році був виконаний капремонт покрівлі, замінено віконні блоки на сходових клітинах, влаштовані козирки перед входом в під’їзди. А цього року в їхньому дворі тривають роботи по укладанню новенького асфальту із встановленням бордюрів.

«Прибудинкових територій, які потребують ремонту, у місті ще дуже багато. Тому вибрати черговість дуже важко. Але ми робимо так, щоб ці роботи в проводились кожному мікрорайоні міста. Ми маємо відповідний план і поступово приводимо в порядок двори багатоповерхівок», - говорить міський голова Володимир Гройсман.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)