Нову кам'яну стіну будують вздовж вулиці Козицького до вулиці Свердлова

03.07.13 09:29 2730

Ремонтні роботи тривають два тижні. Бригада ремонтників розбирає та укріплює грунтовий насип на перехресті вулиць Козицького та Свердлова.

Нову кам'яну стіну будують вздовж вулиці Козицького до вулиці Свердлова

Раніше ми повідомляли про те, що по вулиці Козицького падає стіна через самовільно збудований гараж . Про те, що стіна знаходиться в аварійному стані помітив вінничанин, який надіслав Інтернет-скаргу в рубрику "Спілкування з мером" . Скарга надійшла 5 січня 2013 року на ім’я мера міста Володимира Гройсмана. У зверненні чоловік, що підписався Семеном, звертає увагу на небезпечну ділянку тротуару, точніше прохід по вулиці Козицького, де у будь-який момент може звалитись стінка.

15 січня спеціальна комісія з шести осіб (до якої увійшли представники департаментів комунального, житлового господарства, архітектури містобудування і відділу із надзвичайних питань) оглянула вказане місце. Виявилось, що підпірну стіну, над якою побудовано гараж, й справді слід ремонтувати.

Тепер нову кам'яну стіну будують вздовж вулиці Козицького до вулиці Свердлова. Місце завалу огородили. Як проходять ремонтні роботи дивіться у відеосюжеті:

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)