З 30 липня у Вінниці відновили роботу усі дитячі садочки

31.07.13 17:10 2559

Після завершення ремонтів у дитсадках, які тривали протягом минулого місяця, 30 липня дитячі дошкільні заклади Вінниці відновили свою роботу. Як повідомили у департаменті освіти міської ради, у липні чергові дошкільні навчальні заклади відвідувало у середньому 1200 малюків, хоча заяв було подано майже дві тисячі.

З 30 липня у Вінниці відновили роботу усі дитячі садочки

Як повідомили у департаменті освіти міської ради, у липні чергові дошкільні навчальні заклади відвідувало у середньому 1200 малюків, хоча заяв було подано майже дві тисячі.

У вінницьких дитячих садочках закінчився період ремонтів, тож із учорашнього дня, 30 липня, у місті приймають дітей усі дошкільні навчальні заклади. Нагадаємо, що протягом липня працювали сім ДНЗ: №5, 6, 13, 25, 51, 59, 75. Щодня в середньому їх відвідували 1200 малюків, хоча заяв від батьків на відвідування чергових дитячих садочків надійшло 1915.

«В усіх чергових дитячих садочках були створені комфортні умови для перебування діток, спрямовані на їхнє оздоровлення. Була цікавою і навчально-виховна програма. Для малечі влаштовували тематичні дні: День повітряних бульбашок, День шоколаду, День найулюбленішої квітки та інше», - повідомила головний спеціаліст департаменту освіти Вінницької міської ради Леся Гарник.

За її словами, станом на 31 липня до дитячих садочків вже повернулися близько трьох тисяч малюків.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)