Прокуратура Вінниці повідомляє, що працівники кримінальної міліції у справах дітей порушують законодавство

22.08.13 15:38 2957

Прокуратурою м. Вінниці внесено подання начальнику Вінницького міського відділу УМВС України у Вінницькій області про усунення порушень вимог адміністративного законодавства та притягнення до дисциплінарної відповідальності 6 винних посадових осіб

Прокуратура Вінниці повідомляє, що працівники кримінальної міліції у справах дітей порушують законодавство

Установлено, що працівниками міліції грубо порушувались вимоги адміністративного законодавства при затриманні та доставлянні неповнолітніх, обліково-реєстраційної дисципліни, законні права та інтереси дітей. Зокрема, згідно з вимогами закону, про затримання неповнолітнього обов’язково повідомляються його батьки або особи, які їх замінюють. Проте в більшості випадків цієї норми не дотримувались, відповідні записи в протоколи не вносились.

Також не вирішується питання про притягнення до відповідальності суб’єктів господарювання, які реалізовують спиртні напої дітям, хоча лише за І півріччя 2013 року стосовно неповнолітніх складено 123 протоколи за розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або появу у громадських місцях у нетверезому вигляді.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба прокуратури м. Вінниці
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)