Жителів приватного сектору у Вінниці штрафують за відмову платити за вивіз сміття

12.03.09 11:54 2896 0

Кожен вівторок та четвер після обіду санітарно-екологічна інспекція Асоціації квартальних комітетів Вінниці виїжджає у приватний сектор до злісних неплатників за вивіз твердих побутових відходів (ТПВ).

Жителів приватного сектору у Вінниці штрафують за відмову платити за вивіз сміття

Як розповіла газеті „МІСТО” голова Асоціації Наталя Панчук, таких з кожним днем стає все менше. Насправді, каже вона, продумана пільгова система сплати за вивіз ТПВ сприяє покращенню екологічного стану приватного сектору Вінниці.

- Є пільги для учасників війни, учасників бойових дій, дітей війни, - каже Наталя Панчук. – За рішенням комітету з одного жителя приватного будинку на місяць береться плата у 2,96 грн. за вивезення побутових відходів. Інваліди війни взагалі не сплачують за вивезення сміття – мають пільгу на 100%. Мають пільги і багатодітні родини – ті, які мають п’ять і більше дітей. Вони сплачують 15 гривень на місяць.

Голова квартального комітету визначає родини, які не можуть платити з певних обґрунтованих обставин, і пропонує надати їм пільгу. Якщо Асоціація погоджується – родина сплачує менше. Зазвичай за вивезення ТПВ беруть оплату за квартал, втім, якщо сім’я не може собі цього дозволити – можна платити за місяць-два, каже Наталя Панчук. Інші, хто не бажає пристати на умови Асоціації, попадають до переліку злісних неплатників. Саме до них два рази на тиждень приїжджає інспекція, в складі якої представник міської СЕС, голова квартального комітету, представник управління благоустрою міської ради. Якщо й після попередження людина ігнорує прохання Асоціації – її можуть оштрафувати.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)