Придбання сучасної прибиральної техніки дозволило місту економити бюджетні кошти

16.03.09 01:15 2752

Прибиранням вулиць міста сьогодні займається Вінницьке міське комунальне підприємство по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд для них, яке у своєму користуванні має більше 20 одиниць техніки.

Придбання сучасної прибиральної техніки дозволило місту економити бюджетні кошти

Прибиральна технікаПротягом останніх трьох років для підприємства було придбано 4 підмітально-прибиральних машини «Глобус», 2 підмітально-вакуумні машини Citicat, підмітально-прибиральний комплекс «Бродвей» та 5 МАЗів з зимовим обладнанням МДК на загальну суму близько 5 млн. грн. Купівля новітньої прибиральної техніки дозволила зменшити частку ручного прибирання та збільшити кількість міських вулиць, які прибираються. Собівартість механізованого прибирання 1000 м² площі вуличного покриття у 1,5-2 рази дешевше ручного. «Дороги міста зараз прибираються спеціальною механізованою технікою, за рахунок чого ми заощаджуємо кошти, - каже міський голова Володимир Гройсман, - а де не можуть прибрати машини, - там до прибирання залучаються люди». Для підтримки вулиць у належному стані місто має достатню кількість прибиральної техніки.

13 березня міський голова Володимир Гройсман оглянув наявну в управлінні техніку та ознайомився з роботою установки, за допомогою якої роблять соляну суміш для посипання міських доріг. Протягом цьогорічного зимового періоду для посипання доріг було використано 1791 т солі, 104 куба ропи та 5 кубів грінвея.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)