Черговий наступ вінницької міліції на гральний бізнес

17.03.09 02:57 2512

Контроль за сферою грального бізнесу з боку держави залишається надзвичайно актуальними, бо за цим стоять серйозні проблеми.

Черговий наступ вінницької міліції на гральний бізнес

Гральний бізнес завдає чимало головного болю як громадянам, чиї близькі залишають біля ігрових автоматів значні суми коштів, так і правоохоронцям, адже в цій сфері існує чимало зловживань, про що свідчить міліцейська статистика.

Найбільш поширеними злочинами у сфері грального бізнесу є порушення порядку зайняття підприємницькою діяльністю (без отримання відповідних ліцензій та патентів).

Протягом минулого тижня створеними мобільними групами УМВС було проведено відпрацювання суб’єктів господарювання в цій галузі.

Результат говорить сам за себе – 15 порушень з боку власників ігрових залів вилилися в адміністративну відповідальність відповідно до ст.. 167 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності) та вилучення у правопорушників 90 одиниць грального обладнання. До слова сказати, вартість одного «безрукого бандита» в залежності від комплектації коливається від 1 до 3-х тисяч доларів.

Порушників виявили у місті Вінниці та 14 районах області. Так у гральному залі «Гавана» у м. Хмільник власник розмістив 31 ігровий автомат, на 26 з яких були відсутні лецензії та патент на здійснення даного виду діяльності.

Відносно порушників на ринку грального бізнесу підготовлені подання до органів влади про позбавлення їх ліценцій.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)