У Вінниці фінансовій грамотності дітей навчають ще з дитячого садка

01.11.13 16:26 2449 2

Другий рік поспіль у Вінниці реалізовується програма з навчання дітей фінансовій грамотності «Афлатун» у 9 школах міста. Починаючи з вересня цього року проект запроваджено ще й у 15 садочках.

У Вінниці фінансовій грамотності дітей навчають ще з дитячого садка

Сьогодні у Вінницькій міській раді відбулася зустріч вчителів, вихователів, методистів, представників громадських організацій з регіональним координатором Східної Європи та Центральної Азії секретаріату Афлатун Кетеван Сулавою. Захід пройшов у рамках Всесвітнього дня заощаджень та Всесвітнього тижня фінансової грамотності.

«Програма «Афлатун» охоплює 101 країну світу, у ній беруть участь більше 2 мільйонів дітей. Підручники за цією програмою перекладені на 35 мов світу. Ми надзвичайно раді тому, що Вінниця бере активну участь у програмі і демонструємо ваш досвід усьому світу», – каже Кетаван Сулава.

У рамках програми дітей різного віку навчаються правильно заробляти, заощаджувати та витрачати кошти. Наприклад, діти можуть робити різні вироби, які потім продають і на виручені кошти колектив вирішує, як цими коштами розпорядитися. Діти можуть закупити подарунки для дитячого будинку, витратити їх на потреби гуртка або ж поїхати відпочивати. У школах ці заняття проводять у позаурочний час.

Координатор програми «Афлотун», вчитель вінницької школи № 27 Алла Солоненко розповіла, що у їхньому закладі проводиться чимало шкільних ярмарків. «За кошти, отримані з таких ярмарків, ми придбали прикраси для шкільної новорічної ялинки, подарунки для дітей-сиріт, а також організовували родинні свята на які запрошували батьків школярів», – розповідає вона.

Для інформації:

«Афлатун» – це Міжнародна програма соціальної та фінансової освіти дітей 3-18 років, яка була розроблена у Нідерландах. Вона сприяє соціальній адаптації дітей та формує у них навички правильного використання та економії коштів. Програма спрямована на розвиток самосвідомості, підприємницького духу, дбайливого поводження з ресурсами.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Наталія
  Наталія
  04-11-13, 09:30 | IP:188.0.69...
  Что за бред! Детей учат правильно распоряжаться деньгами, а не любить деньги. Можно подумать, вы их не любите, хоть и не с детсада вас учили!
 • 1. 425
  425
  02-11-13, 12:08 | IP:178.93.232...
  Учить сребролюбию с дет.сада - это безумие! Европа всю совесть у них сожгла наверно. ...хоть легко в инете можно найти видео фашистского отношения к детям в нидерландах.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)