Цього року у Вінниці буде відремонтовано дворів багатоповерхівок більше ніж було заплановано

05.11.13 09:15 3504 6

Цьогоріч у 186 дворах з багатоповерховою забудовою вже проведено поточний та капітальний ремонт асфальтного покриття. Це на 11 дворів більше ніж було заплановано з початку року. Ще у двох роботи тривають, і за сприятливих погодних умов їх незабаром закінчать.

Цього року у Вінниці буде відремонтовано дворів багатоповерхівок більше ніж було заплановано

Щороку обсяги ремонту асфальту на прибудинкових територіях зростають. Минулого року капітальним та поточним ремонтом було охоплено близько сотні вінницьких дворів, цьогоріч їх кількість зросла майже удвічі. У графік виконання робіт внесли свої корективи дощі, на які виявилося щедрими як кінець літа, так і початок осені. Утім, запланований на цей рік обсяг робіт уже виконано. Адже навесні передбачався ремонт асфальту 175 дворів вінницьких висоток, а на сьогоднішній день роботи вже виконано на 186 дворових територіях.

За даними департаменту житлового господарства, на сьогоднішній день поточний ремонт вже виконано на 170 прибудинкових територіях висоток. Капітальні роботи проведено у 16 дворах, кілька з них – на умовах співфінансування з мешканцями. Асфальт цього року поновлено на проїзді від проспекту Юності до будинку №92 по вулиці Келецька, а також від будинку №50 до №58 по вулиці 600-річчя. Відремонтовано двори будинків з адресами вул. Л.Ратушної,120; вул. Островського,70, вул. Стахурського, 2, вул. Фрунзе 39, 12 та 16, Келецька 78б, вул. Червоноармійська,107 та Стеценка,48 та 50, Космонавтів, 39. На минулому тижні виконані роботи за адресами 30-річчя Перемоги 6 та 6а і по Козицького, 18. Нині поточний ремонт асфальтового покриття триває на прибудинкових територіях за адресами Дачна, 9 та Польова, 17.

«Жителі багатоповерхівок все більше усвідомлюють, що вони є співвласниками не лише своїх будинків, а й дворів, - розповідає керівник КП «Технобуд» Володимир Бігас.Мешканці долучаються до співфінасування робіт з асфальтування дворів та створення парковок для приватного автотранспорту. Таким чином в цьому році паркувальні майданчики були облаштовані у чотирьох дворах». Вони з’явилися біля будинків по вулиці Фрунзе, 71, Фелікса Кона,11, Келецька,78б та проспекту Космонавтів,39.

Фото

Цього року у Вінниці буде відремонтовано дворів багатоповерхівок більше ніж було заплановано Цього року у Вінниці буде відремонтовано дворів багатоповерхівок більше ніж було заплановано Цього року у Вінниці буде відремонтовано дворів багатоповерхівок більше ніж було заплановано Цього року у Вінниці буде відремонтовано дворів багатоповерхівок більше ніж було заплановано Цього року у Вінниці буде відремонтовано дворів багатоповерхівок більше ніж було заплановано Цього року у Вінниці буде відремонтовано дворів багатоповерхівок більше ніж було заплановано Цього року у Вінниці буде відремонтовано дворів багатоповерхівок більше ніж було заплановано Цього року у Вінниці буде відремонтовано дворів багатоповерхівок більше ніж було заплановано Цього року у Вінниці буде відремонтовано дворів багатоповерхівок більше ніж було заплановано Цього року у Вінниці буде відремонтовано дворів багатоповерхівок більше ніж було заплановано Цього року у Вінниці буде відремонтовано дворів багатоповерхівок більше ніж було заплановано Цього року у Вінниці буде відремонтовано дворів багатоповерхівок більше ніж було заплановано Цього року у Вінниці буде відремонтовано дворів багатоповерхівок більше ніж було заплановано Цього року у Вінниці буде відремонтовано дворів багатоповерхівок більше ніж було заплановано Цього року у Вінниці буде відремонтовано дворів багатоповерхівок більше ніж було заплановано Цього року у Вінниці буде відремонтовано дворів багатоповерхівок більше ніж було заплановано Цього року у Вінниці буде відремонтовано дворів багатоповерхівок більше ніж було заплановано Цього року у Вінниці буде відремонтовано дворів багатоповерхівок більше ніж було заплановано Цього року у Вінниці буде відремонтовано дворів багатоповерхівок більше ніж було заплановано Цього року у Вінниці буде відремонтовано дворів багатоповерхівок більше ніж було заплановано Цього року у Вінниці буде відремонтовано дворів багатоповерхівок більше ніж було заплановано

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 6. Вітя
  Вітя
  05-11-13, 16:43 | IP:176.32.10...
  В мене просто голова на місці, а не в дупі, як у тебе
 • 5. Вова
  Вова
  05-11-13, 15:44 | IP:89.239.213...
  Вітя, як ти кумариш своїми безглуздими коментарями геть усюди. В тебе напевно комплекс меньшовартості, якщо ти так любиш підлизувати
 • 4. Вітя
  Вітя
  05-11-13, 11:20 | IP:176.32.10...
  Олександре, я ставив акцент не на кількості посадовців, а на кількості дворів де це зроблено.
 • 3. ВітІ
  ВітІ
  05-11-13, 10:19 | IP:178.93.234...
  Шановний Вікторе, тобі вже писали минулого разу що для того щоб захищати міську владу, потрібно знати предмет теми, бачити своїми очима те про що пишеш, і використовувати власну думку побаченого. Про кількість і місце проживання посадовців, можна дізнатись на відомих інтернет сайтах, це щоб не виглядати делітантом.
 • 2. Вітя
  Вітя
  05-11-13, 09:48 | IP:176.32.10...
  186 дворів Олександре! Це де ви стільки посадовців взяли??? Це ж не 5 дворів... В моєму дворі на Келецькій ще літом зробили ремонт, і запевняю, жодного чиновника у нас немає.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)