Ринок нерухомості впав. Деякі вінницькі компанії за місяць не отримали жодного дзвінка

27.11.13 18:20 2580

Про це стверджують місцеві ріелтори

Ринок нерухомості впав. Деякі вінницькі компанії за місяць не отримали жодного дзвінка

За словами вінницьких ріелторів, деякі компанії нерухомості не отримали жодного дзвінка за майже як місяць впровадження нових правил оцінки нерухомого майна. Відповідно до них з 1 листопада власникам такого майна потрібно проводити оцінку вартості квадратних метрів у спеціально сертифікованих у Фонді держмайна оцінювачів. Саме з суми оцінки, а не угоди, з початку цього місяця стягуються податки під час продажу нерухомості.

Обов'язкова оцінка стала другим за цю осінь нововведенням на ринку: з 1 вересня почали діяти обмеження максимально допустимих сум готівкових розрахунків в 150 тис. грн.

Таким чином попри щорічну практику у збільшення продажів саме в останній місяць осені цьогорічні рекорди зниження продаж вражають власників агентств нерухомості.

Експерти кажуть, - українців насторожує невизначеність, пов'язана з новими правилами, а також з розміром комісій оцінювачів. Таким чином реформування поки не дає своїх позитивних результатів, а натомість лише гальмує продажі.

Окрім того, такі нововведення сповільнюють сам процес оцінки - раніше процедура відбувалась в 1-2 дні, зараз же може затягнутись на тиждень. Ціна ж такої експертної оцінки теж поки що не визначена.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)