Любителі коньяку “погоріли” на акцизі

27.03.09 02:13 2293

Якщо від неякісних алкогольних напоїв страждають споживачі, то від махінацій із марками акцизного збору, якими маркується алкогольна продукція, потерпає бюджет.

Любителі коньяку “погоріли” на акцизі

Про це газеті „МІСТО” повідомила прес-офіцер управління податкової міліції ДПА у Вінницькій області Ольга Шишківська. Як вона розповіла, одну з таких оборудок викрили співробітники відділу по боротьбі з незаконним обігом підакцизних товарів податкової міліції ДПА у Вінницькій області.

Більше шести з половиною тисяч пляшок благородного напою – коньяку на полиці магазинів не потрапить. Причина не в якості напою, а в акцизних марках – вони призначаються для іншого виду алкогольної продукції. А це є прямим порушенням відповідного Положення про виробництво, зберігання та продаж марок акцизного збору з голографічними захисними елементами і маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів, затвердженого постановою Кабінету міністрів України.

- Алкогольні напої, марковані з порушенням вимог Положення, вважаються немаркованими, - відзначає начальник відділу по боротьбі з незаконним обігом підакцизних товарів УПМ ДПА у Вінницькій області Андрій Король. – Відтак уся коньячна продукція на суму 155 тисяч гривень співробітниками податкової міліції вилучена на одному із складів м.Вінниці до прийняття рішення відповідно до закону. Проводяться заходи по виявленню і притягненню до відповідальності винних осіб.

Відповідальність за скоєне правопорушення передбачає штраф у розмірі від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та конфіскацію нелегальної продукції.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)