У Вінниці відбувся Форум волонтерів

15.12.13 14:45 2574

За 14 років існування Вінницькою міською громадською організацією соціального розвитку та становлення окремих мало захищених категорій молоді «Паросток» реалізовано багато проектів, присвячених проблемі розвитку волонтерського руху на Вінниччині, але роботи в даному напрямку залишається ще дуже багато.

У Вінниці відбувся Форум волонтерів

З червня 2013 року по грудень 2013 р. ГО «Паросток» реалізовує проект «Волонтерство-шлях до порозуміння». Діяльність даного проекту реалізовується за фінансової підтримки «Фонду Сприяння демократії Посольства США в Україні». Метою проекту є активізація розвитку волонтерського руху на Вінниччині, шляхом проведення публічних акцій, створення та транслювання відеоролику щодо волонтерської діяльності, розповсюдження інформаційних матеріалів серед представників молодого покоління, що є потенційними волонтерами, а також залучення їх до спільної творчої діяльності з їхніми однолітками, які мають певні фізичні обмеження.

Форум волонтерів

5 грудня 2013 р. у актовій залі інституту Університету «Україна» відбувся Форум волонтерів Вінниччини.

Форум волонтерів

Форум організовано та проведено ГО «Паросток» разом з Вінницьким соціально-економічним інститутом Університету «Україна» та Вінницьким центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінь» Міністерства соціальної політики України.

Форум волонтерів

На Форумі прийнято Резолюцію про взаємодію у напрямку розвитку волонтерського руху на Вінниччині між навчальними закладами, департаментом освіти і науки облдержадміністрації, центрами соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, громадськими організаціями, які працюють з дітьми з інвалідністю, центрами соціальної та професійної реабілітації людей з інвалідністю.

Форум волонтерів

Серед учасників, які активно долучилися до роботи Форуму були представники консульства Республіки Польщі в Вінниці, представники Італії, представництво PH International в Україні.

Центром волонтеріату Вінниччини було вибрано Вінницький соціально-економічний інститут Університету «Україна», адже саме Університет «Україна» на сьогодні є одним із небагатьох навчальних закладів, що надають спеціалізовану вищу освіту особам з особливими потребами.

Приєднуйся до команди волонтерів на сайти vinvolonter.vn.ua та за контактними телефонам 0677831061, 0631019698

Разом і тільки разом ми зможемо створити сприятливе середовище для розвитку волонтерського руху на Вінниччині!

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Психолог ГО «Паросток» Смірнова Альона
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)