Щоб вивезти з міста усі відходи під час свят – було пущено додаткові сміттєвози

09.01.14 16:06 2231

Для вивезення вдвічі більшої кількості сміття під час свят, підприємством «Ековін» було пущено додаткову кількість спецмашин. На ранок 1 січня сміттєвози очистили всі контейнерні майданчики міста.

Щоб вивезти з міста усі відходи під час свят – було пущено додаткові сміттєвози

Під час новорічних та різдвяних свят вінничани викидають сміття майже вдвічі більше, ніж у звичайні дні. Але, незважаючи на велику кількість вихідних під час цьогорічних святкувань, городяни не відчули перебоїв з вивезенням сміття. «Ековінівці» працювали без вихідних.

«31 грудня для очищення контейнерних майданчиків міста було пущено додатково 5 сміттєвозів, - розповідає керівник «Ековіна» Володимир Чорновол. - Щоб сміттєві баки не переповнювалися, на ранок 1 січня містом курсувало додатково 4 чергові машини, а до вечора вивіз сміття вже відбувався по звичному графіку». З приватного сектору сміття вивозилося згідно графіка, до якого звикли мешканці садиб.

Для інформації:
Щоденно машини підприємства «Ековін», яке обслуговує близько 80 % території міста, збирають більш як 1200 кубів сміття. Щоночі на очистку міста виїжджає 10 сміттєвозів, ще 5 - курсує вдень. Приватний сектор прибирається згідно графіку. ​

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)