Торік у місті на переходах та зупинках громадського транспорту облаштували 23 пандуси

17.01.14 17:39 2163

Протягом минулого року у Вінниці на пішохідних переходах і зупинках громадського транспорту з’явились 23 нових пандуси для зручності та безпечності пересування людей на візках та батьків з дитячими колясками. Загалом за останні шість років їх по місту було встановлено близько двох сотень.

Торік у місті на переходах та зупинках громадського транспорту облаштували 23 пандуси

Із прийняттям у 2008 році програми «Місто Вінниця зручне для всіх» почалася активна адаптація міської інфраструктури до потреб людей з обмеженими функціональними можливостями. Школи, поліклініки, бібліотеки, заклади громадського харчування обладнуються пандусами. Вже шість років облаштовують пандуси і на вулицях міста (з’їзди з тротуарів на пішохідні переходи вулиць) для безперешкодного переміщення людей на візках. Загалом за час дії програми їх встановлено вже 194. Їх облаштовують відповідно до прийнятих стандартів та з максимальним дотриманням державних будівельних норм.

У минулому році було встановлено 23 пандуси на пішохідних переходах та зупинках громадського транспорту. По чотири пандуси з’явилося по вулицях Островського та А. Іванова. По два – по вулицях 50-річчя Перемоги, площі Жовтневій, Гніванському шосе, Пирогова та Соборній. Та по одному по вулицях Данила Нечая, Порика, Воїнів Інтернаціоналістів, Козицького та Свердлова.

Крім того, комунальні служби відремонтували існуючі пандуси по вулицях Пирогова, Театральна, Козицького та проспекту Коцюбинського та провели поточний ремонт напрямного огородження по вулиці Хмельницьке шосе, яке дозволяє комфортніше та безпечніше пересуватися вінничанам з вадами зору.

Стає комфортнішим і життя людей на візках, які мешкають в приватному секторі. В тому числі і завдяки згуртованості тих, хто мешкає по сусідству і хоче змінювати та поліпшувати умови проживання на своїх вулицях. Так, у 2013-му за програмою співфінансування було прокладено асфальт на ділянках вулиць Тобілевича та Лермонтова, де проживають колясочники.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)