Вінницькі рятувальники щодня патрулюють вздовж водойм міста

03.02.14 13:05 2107

Нині водойми міста вкрилися кригою, і сотні вінницьких рибалок виходять на лід порибалити. Вінницькі рятувальники КП «Комбінат комунальних підприємств» нагадують, що вихід на кригу навіть у сильні морози є небезпечним. Щоб запобігти загибелі чи травмуванню людей на льоду, вони щодня патрулюють водойми і паралельно у профілактичних цілях проводять рибалкам інструктаж з правил поводження на кризі.

Вінницькі рятувальники щодня патрулюють вздовж водойм міста

Щодня з 10 до 16 години працівники рятувальної служби КП «Комбінат комунальних підприємств» патрулюють вздовж акваторії Південного Бугу та на Вишенському озері. Вони мають необхідні засоби для порятунку людей на воді. Аби запобігти лиху рятувальники проводять серед рибалок профілактично-роз’яснювальну роботу, розповідаючи про небезпеки виходу на кригу та правила поведінки на льоду.

Також періодично проводяться комплексні навчання рибалок із залученням рятувальників. Такі навчання проводить начальник відділу рятувально-водолазної служби КП «Комбінату комунальних підприємств» Петро Аксієнко. На них рибалкам наглядно показують, як рятувати людину, що провалилася під кригу. Такі заходи є надзвичайно важливими, адже отримані знання та навички можуть допомогти врятувати людське життя.

Довідка:

Зимова ловля риби потребує суворого дотримання правил:

  • не пробивайте поруч багато лунок;
  • не збирайтеся великими групами на одному місці;
  • не пробивайте лунки на переправах;
  • не ловіть рибу поблизу вимоїн та занадто далеко від берега;
  • завжди майте під рукою міцну мотузку довжиною 12-15 метрів;
  • тримайте поруч з лункою дошку або велику гілку.

І пам'ятайте: вирушати на водойми поодинці небезпечно!

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)