У вінницьких висотках комунальники розчищають мережі зливової каналізації

06.02.14 12:27 2211

Комунальні служби міста з початком танення снігу на дахах висоток посилили роботу по очистці мереж зливової каналізації в багатоповерхівках. На сьогоднішній день працює 20 бригад, які очищають системи від крижаних намерзань.

У вінницьких висотках комунальники розчищають мережі зливової каналізації

Плюсова температура повітря вдень і мінусова вночі сприяє тому, що система водовідведення з дахів багатоповерхівок блокується льодовими намерзаннями. У таких випадках тала вода не має можливості виходити назовні і накопичується у стічних трубах, а вночі замерзає.

Щоб ліквідувати цю проблему, у багатоповерховій забудові працює 20 бригад, які очищають зливові системи від льоду. Вони розгрівають частину труби на виході води, де здебільшого і накопичується лід. Після цього тала вода безперешкодно стікає з дахів.

Потепління, яке вже кілька днів тримається в місті, призводить ще й до того, що з дахів зсувається сніг і падає донизу. Щоб уникнути травмування у період відлиги, кожній людині варто бути уважнішою на вулицях міста. Потрібно триматися подалі від стін будівель, не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності – звертати увагу на те, чи є на дахах небезпечні утворення.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)