Учасники проекту «Простір відкритих думок» завітали на підприємство ТОВ «Він Інтерактив»

05.03.14 11:11 3898

Незабутні враження маленьким вінничанам подарував Центр концертних та фестивальних програм. Справжній «англійський чай», смачні солодощі, традиційні ігри англомовних країн - все це чекало на дітей в рамках проекту «Простір відкритих думок».

Учасники проекту «Простір відкритих думок» завітали на підприємство ТОВ «Він Інтерактив»

Під час реалізації благодійного проекту «Простір відкритих думок» діти мали змогу познайомитись зі спортом та традиціями англомовних країн та потренувати свою майстерність із гри у боулінг та настільних ігор.

Організатором проекту є КП «Центр концертних та фестивальних програм», координатором якого є Лілія Кіпоренко. Мета проекту - показати дітям важливість знання іноземної мови в сучасному світі та зацікавити і мотивувати їх у подальшому вивченні іноземної мови.

24 лютого 2014 року діти зібрались для проведення зустрічі-заняття в боулінг-клубі ТРЦ «Мегамолл», який являється партнером благодійного проекту і запросив дітей пограти в гру англомовних країн, а саме в боулінг. Перед грою інструктор провів кваліфікований інструктаж. Діти із величезним задоволенням та великою активністю грали протягом години.

3 березня 2014 року зустріч-заняття по проекту проводилась в офісному приміщенні ТОВ «Він Інтерактив». Менеджер ТОВ «Він Інтерактив» Анна Маранчук розповіла діткам про роботу підприємства та мотивувала дітей до гарного навчання, адже саме завдяки цьому можна в майбутньому стати не лише кваліфікованим спеціалістом, а й отримати цікаве і перспективне місце роботи. Перед тим як приступити до освоєння настільного футболу, аерохокею і ігрових приставок, діти посмакували і підкріпились печивом і чаєм.

Завдяки партнерам благодійного проекту «Простір відкритих думок», діти мають змогу зануритись у культуру іноземних країн.

Партнери проекту: Центр сімейного відпочинку «Дитяча планета»; ТОВ «Він Інтерактив»; ТРЦ «Мегамолл»; ресторан «DaLucio»; МКП «Кінотеатр «Родина».

Наступне заняття відбудеться 5 березня 2014 року о 15.00 год. у приміщенні бібліотеки-філії № 13 ЦБС.

Фото

Учасники проекту «Простір відкритих думок» завітали на підприємство ТОВ «Він Інтерактив» Учасники проекту «Простір відкритих думок» завітали на підприємство ТОВ «Він Інтерактив» Учасники проекту «Простір відкритих думок» завітали на підприємство ТОВ «Він Інтерактив» Учасники проекту «Простір відкритих думок» завітали на підприємство ТОВ «Він Інтерактив» Учасники проекту «Простір відкритих думок» завітали на підприємство ТОВ «Він Інтерактив» Учасники проекту «Простір відкритих думок» завітали на підприємство ТОВ «Він Інтерактив»

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)