Протягом зими дорожниками відремонтовано майже 600 кв. м дорожнього полотна

21.03.14 10:51 1794

Вже наприкінці березня вінницькі дорожники розпочнуть поточний ремонт асфальтного покриття основних міських доріг. Однак найбільш проблемні ділянки ремонтувалися і протягом осінньо-зимового періоду. Якби цього не робили, то весною ресурсів їм би довелось затратити значно більше.

Протягом зими дорожниками відремонтовано майже 600 кв. м дорожнього полотна

Сучасні технології дозволяють проводити ремонт доріг і за морозної погоди. Кілька років поспіль для подовження терміну експлуатації існуючого асфальтного покриття та забезпечення безпеки руху у зимовий період – у Вінниці ремонтують дороги застосовуючи холодні бітумно-мінеральні суміші.

Протягом цієї зими до початку основних ремонтних робіт поточний ремонт «холодним асфальтом» проводився на площі Г.Сталінграду, по вулицях Ватутіна, Д. Нечая, Привокзальна, Київська, Свердлова, Примакова, К. Маркса тощо. Загалом асфальтне покриття було відновлено на 43 міських вулицях площею майже 600 м. кв.

Основні ж роботи з поточного ремонту доріг та магістралей заплановано розпочати у квітні. Початок робіт буде залежати від встановлення теплої та сухої погоди.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)