Про життя у Вінниці та Україні – англійською

02.04.14 15:45 2914

Останні декілька місяців були насиченими на різні політичні події в Україні. Набагато емоційнішим видався останній місяць. Україна зазнала територіальних змін, про Україну дізнались в усьому світі, громадяни стали єдині.

Про життя у Вінниці та Україні – англійською

Україна – багатонаціональна країна. В кожному місті проживає багато іноземців: хтось з них вирішив пов’язати життя з нашою країною, а хтось тут живе тимчасово, зачасту навчаючись. Так само, як ми переживаємо за наших друзів та родичів, які проживають в Криму, так само за іноземців, які проживають в Україні, переживають їх родичі далеко вдома.

Саме про ситуацію в Україні, про їх навчання та побут, про українців та Вінницю розповіли вінницькі студенти-іноземці англійською мовою.

Декілька тижнів тому був відзнятий схожий відеоряд, але кожен студент говорив своєю рідною мовою. Багато було незадоволених, що не було студентів, які б говорили англійською. Цього разу назбиралось багато бажаючих студентів з африканських країн.

Свій внесок у реалізації соціального відео зробив Костянтин СНІЦАР (студія “FRAMES”), для якого це вже не перша подібна відеоробота.

Чим відчутніша буде ваша допомога ближнім, чим краще ви будете ставитись до гостей нашого міста, тим вільніше ви будете почувати себе в інших містах та країнах.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Дмитро Слободянюк
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)