Ярмаркували і договори укладали

21.04.09 07:11 2157

Протягом трьох днів перед Великоднем у виставковому центрі Торгово-промислової палати у Вінниці тривав продуктовий ярмарок «Купуй вінницьке!».

Ярмаркували і договори укладали

Майже всі виробники продовольчих товарів регіону пропонували покупцям свої вироби за ціною, нижчою, ніж у магазинах і навіть на ринках. «Особливість нинішнього передсвяткового ярмарку в тому, — каже заступник голови облдержадміністрації Валерій Коровій, — що ми організували під час його проведення своєрідне побачення між виробниками продукції і представниками великих супермаркетів. Тут же, на ярмарку, вони укладали угоди на реалізацію продукції».

Сьогодні і потім ще два рази, напередодні травневих свят, у місті над Південним Бугом відбудуться ще три весняні ярмарки просто неба. На проспекті Юності вінничанам пропонуватимуть свою продукцію сільськогосподарські підприємства всіх двадцяти семи районів області. «Головна вимога до продавців — продукція має бути високої якості, а її вартість — нижчою, ніж у торговельній мережі й на ринках», — повідомили в обласному управлінні сільського господарства, яке є одним з організаторів передсвяткової торгівлі.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Голос України
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)