Григорій Калетнік пішов ва-банк проти газети «33-й канал»

22.04.09 08:08 3581 2

Прес-конференцію 21 квітня провів екс-губернатор, а нині голова всеукраїнської асоціації «Укрбіоенерго» Григорій Калетнік.

Григорій Калетнік пішов ва-банк проти газети «33-й канал»

Тема досить пікантна: судові стосунки батька і сина Калетніків з обласною газетою «33-й канал». Журналісти чекали, що на прес-конференцію прибудуть обидва Калетніки – батько та син, народний депутат України Ігор Калетнік. Але батько, як глава сімейства, узяв усю відповідальність на себе. Він повідомив, що виграв суд у газети, сума морального збитку становить 150 тисяч гривень.

- Якщо ви хочете, щоб про вас написали гарно – заплатіть цій газеті, а якщо хочете, щоб про вас не написали погано – теж заплатіть, - сказав Григорій Калетнік. – Таку нішу зайняла ця газета. Я міг би піти на «мирову», але мені погрожують по телефону. Гроші, які я відсуджу, підуть на благодійність – дитячим садкам, школам-інтернатам, ветеранам. Я цю газету ніколи не принижував, і в особистих стосунках не обзивав журналістів.

Григорій Калетнік відповів на усі запитання, але з окремими журналістами газети «33-й канал» відмовився спілкуватися, і їхні запитання зависли у повітрі. На запитання, чи буде він судитися з присутніми мас-медіа, які стануть на бік колег, він відповів, що ні, бо просто хотів відкрити очі громадськості на діяльність видання «33-й канал». Наскільки нам відомо, наші колеги з «33-го каналу» не збираються здаватися і будуть боротися до кінця.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Сергій
  Сергій
  04-04-15, 13:32 | IP:176.104.56...
  за часу Григорія Калетніка ВНАУ став просто квіткою яка розцвіла.
  а пресса може видумувати все що завгодно,це їхня робота.таким чином вони і розбовсюджують різну дизінформацію.
 • 1. студентка
  студентка
  05-12-09, 14:02 | IP:94.179.249...
  Калетник наш новий ректор. гіршого для ВДАУ і уявити важко. мабуть проліз за гроші, а 33-канал найправдивіша газета і він її через це і боїться, бо вони пишуть про нього правду.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)