Атракціони у вінницькому паркові – безпечні

22.05.09 02:52 4120 0

Найстаріший атракціон ЦПКіВ ім. Горького „Руська карусель” святкуватиме цього року своє шістдесятиріччя.

Атракціони у вінницькому паркові – безпечні

атракціон ЦПКіВ ім. Горького „Руська карусель”

Не надто молодше і колесо огляду (найбільший та надзвичайно енергоємний атракціон). Найновішому атракціону „Орбіті” – вже 20 років. Всі ці атракціони безпечні, переконують у об’єднаній дирекції міських парків культури і відпочинку. Всі пройшли перевірку, окрім – двох. Як розповів заступник в.о. гендиректора КП Об’єднана дирекція міських парків культури і відпочинку Павло Головницький, експертизу атракціонів проводять щороку у квітні перед запуском. Цього року не пройшли перевірки „Сюрприз” та „Колесо сміху”.

- У „Колеса” треба відремонтувати механізм, а також відремонтувати саме приміщення, яке є пам’яткою садово-паркових будівель, - каже Павло Головницький. – Діти дуже люблять цей атракціон. Тому ми намагатимемось відремонтувати його цього року.

Наразі у парку Горького 11 атракціонів. Один з найулюбленіших атракціонів вінничан „Автодром” – невідомо коли запрацює. Його ще у 2005 році за рішенням заступника міського голови, розповідає Павло Головницький, віддали у оренду приватній фірмі на 25 років. Фірма обіцяла провести ремонт. Але пройшло чотири роки, а атракціон все так же у аварійному стані. На неодноразові звернення дирекції парку до фірми – жодної реакції. Вже цього тижня у паркові мають з’явитися нові розваги. 100 тисяч гривень було витрачено на закупівлю надувного атракціону „Горка” та двох батути.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)