Вінницький обласний осередок «ФРОНТУ ЗМІН» привіз подарунки для дитячого будинку “Родинний дім”

01.06.09 14:14 2943 1

Активісти Вінницької обласної організації «ФРОНТ ЗМІН» відвідали дитячий будинок «Родинний дім», що у селищі міського типу Вороновиця Вінницького району. Та передали його вихованцям солодкі подарунки, одяг і іграшки.

Вінницький обласний осередок «ФРОНТУ ЗМІН» привіз  подарунки для дитячого будинку “Родинний дім”


У цьому будинку живуть 25 дітей-сиріт і дітей з проблемних родин різного віку – від півтора року до 17-ти. Більшість із них до того, як потрапити до «Родинного дому», були позбавлені найнеобхіднішого, включаючи материнську та батьківську турботу. Діти шкільного віку навчаються у вороновицькій середній школі, що розташована поруч.


Подарунки до свята - це добре, важливо, щоб не забували про дітей “Родинного дому” і в будень, відзначає координатор обласного осередку «ФРОНТУ ЗМІН» Сергій Кудлаєнко. А головне, щоб у стінах закладу вони щодень отримували, на мою думку, щось значно цінніше - надію, що їхня дорога з “Родинного дому” буде світлою, що обов’язково для кожного з них знайдеться щасливе місце під сонцем.


Вороновицький заклад вже довгий час має фінансові проблеми. В першу чергу із приміщенням. На сьогодні діти мешкають в невеликій одноповерховій будівлі, яка давно потребує ремонту. На жаль, фінансових можливостей районного бюджету не вистачає, аби в повній мірі задовольнити потреби «Родинного дому». Відтак, активісти ініціативи Арсенія Яценюка «ФРОНТ ЗМІН» пообіцяли взяти під контроль це питання. Це стало можливим в рамках новоствореної Всеукраїнської організації дитячих будинків сімейного типу «Асоціація - Моя Родина». На відкритті асоціації Арсеній Яценюк зазначив: «Ця асоціація в Україні дуже важлива і кожен, як бізнесмен, так і вчитель повинен звернути свою увагу і допомогти таким людям. Це вирішення не тільки демографічної проблеми, це подолання великого соціального розколу дітей, які позбавлені батьківського піклування і фактично нашого майбутнього». Він також наголосив, що вважає доцільним існування не лише будинків сімейного типу, а й інтернатів, оскільки згідно статистики близько 5 відсотків дітей не усиновлюються взагалі. Такі діти, в силу різних обставин, повинні завжди бути під опікою держави. Тому діалог має відбуватися завжди між такими закладами і асоціацією.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. сергей
    сергей
    01-06-09, 20:37 | IP:194.6.197...
    Шановні панове.Цьому закладу вже не перший рік надають допомогу вінницькі автоклуби ЛАНОС КЛУБ,СУБАРУ КЛУБ,ОПЕЛЬ КЛУБ,КЛУБ АДРЕНАЛІН,ДЖІЛІ КЛУБ,ОПЕЛЬ КЛУБ,БМВ КЛУБ і роблять це без галасу.Головне не показна віра, а віра в серці.
    З повагою учасник ЛАНОС КЛУБА

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)