Держслужбовці Вінниччини зібрали понад 90 тисяч гривень на придбання теплих речей для військовослужбовців в зоні АТО

04.11.14 11:33 1705

Держслужбовці Вінниччини зібрали понад 90 тисяч гривень на придбання теплих речей для військовослужбовців в зоні АТО

Як повідомили в департаменті цивільного захисту облдержадміністрації, Вінницькою областю учасникам АТО та жителям звільнених від терористів населених пунктів Донецької та Луганської областей надано продуктової та іншої допомоги – 1734,4 тонни, 1642 бронежилета, 752 каски, 1379 пар взуття, 92,45 тонн засобів індивідуальної гігієни на загальну суму 18799,204 тис.грн.

Працівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади зібрані кошти для придбання теплих речей для військовослужбовців в зоні АТО на суму 90 тис. 151 грн.

Для бійців 9-го батальйону територіальної оборони областю направлено 450 комплектів теплого одягу, взуття, білизни та пересувна лазня.

Для довідки:

З метою оперативного опрацювання інформації, яка надходить від волонтерів та громадських організацій стосовно антитерористичної операції на сході України, визначений та працює телефон «Гарячої телефонної лінії», про що 8 серпня 2014 року розміщено інформацію на першій сторінці веб-сайту облдержадміністрації. На даний час звернулося 25 осіб.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)