Більше 2 тис. переселенців отримують щомісячну адресну допомогу на оплату житлово-комунальних послуг на Вінниччині

17.11.14 19:00 1623

Більше 2 тис. переселенців отримують щомісячну адресну допомогу на оплату житлово-комунальних послуг на Вінниччині

За інформацією депаратменту соціальної політики ОДА, на сьогодні в області проживає 519 осіб, які переїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя та 5983 громадянина з Донецької та Луганської областей, які офіційно звернулись та зареєструвались в єдиній базі переселених громадян. Всі вони проживають в 27 районах та 6 містах області.

На даний час відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року № 509 «Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції» органами соціального захисту обліковано 2292 сім’ї (4172 особи), які перемістилися до Вінницької області.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» із заявами про призначення щомісячної адресної допомоги звернулося 2278 сімей, з них 2031 сім’ям зазначена допомога уже призначена на суму 2466,7 тис. грн.

14 листопада кошти надійшли в повному обсязі та будуть виплачуватись громадянам.
 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)