На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію

11.12.14 15:38 3985

 На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію

Наразі у Вінниці тривають роботи по встановленні головної ялинки міста. Вже змонтована металева конструкція і на ній вже закріплені 300 ялинок. Сьогодні працівники облаштовують тут ілюмінацію, після чого вішатимуть новорічні прикраси, яких загалом буде дві з половиною тисяч.

На минулому тижні у Вінниці розпочали встановлювати головну новорічну красуню. Вона, традиційно, радуватиме вінничан та гостей міста у Центральному парку культури та відпочинку.

«Цьогоріч висота головної ялинки буде 28 метрів. Конструкція складається з 300 ялин. Після того як працівники завершать вішати ілюмінацію, вони почнуть прикріплюватимуть ялинкові прикраси. Загалом їх буде близько двох з половиною тисяч», – каже керівник КП «Вінницязеленбуд Ігор Любовський.

 На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію

Серед прикрас – фігурки у вигляді свічок, сніжинок, бурульок тощо. Також цьогоріч на нашій головній ялинці з’являться іграшки у вигляді смайликів, яких буде 8 штук.

 На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію

Головна ялинка Вінниці відкриється вже традиційно у День святого Миколая – 19 грудня. Цього вечора о 18-й годині на вінничан чекатиме офіційна церемонія відкриття святкувань в місті, новорічний феєрверк та концерт відомого українського гурту «Тартак» і Сашка Положинського.

Фото

 На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію На головній ялинці міста облаштовують ілюмінацію

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)