Щедрівки дітлахів пролунали в обласній фіскальній службі

16.01.15 08:42 2999

Щедрівки дітлахів пролунали в обласній фіскальній службі

Зі щирими побажаннями на щедрий вечір приїхали вихованці дитячого будинку «Малятко» до працівників ГУ ДФС у Вінницькій області. У стінах відомства вже традиційно, щороку лунають голоси дітвори, позбавленої батьківського піклування. У своїх дзвінких щедрівках малята бажали здоров’я, злагоди у родини, достатку, а головне  миру. Розповідали вірші і пританцьовувавши співали.

Присутні зустріли щедрівників, як годиться за українськими традиціями. Начальник обласної фіскальної служби Мирослав Продан та його заступники від імені відомства подарували дітворі необхідні речі: одяг, взуття, іграшки, а також солодощі. Мирослав Продан зазначив, що надзвичайно приємно виконувати роль Діда Мороза і запевнив працівників «Малятка», що традиція підтримки закладу не припинятиметься.

Щедрівки дітлахів пролунали в обласній фіскальній службі

Дитячі «Дякуємо» і «До зустрічі», зацікавлені оченята, які розглядали гостинці − стали для усіх найкращою нагородою і зарядом гарного настрою на увесь день. 

Фото

Щедрівки дітлахів пролунали в обласній фіскальній службі Щедрівки дітлахів пролунали в обласній фіскальній службі Щедрівки дітлахів пролунали в обласній фіскальній службі Щедрівки дітлахів пролунали в обласній фіскальній службі Щедрівки дітлахів пролунали в обласній фіскальній службі Щедрівки дітлахів пролунали в обласній фіскальній службі Щедрівки дітлахів пролунали в обласній фіскальній службі Щедрівки дітлахів пролунали в обласній фіскальній службі

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління ДФС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)