У Тульчині податківці виявили підпільний гральний зал

24.07.09 11:43 2475

Співробітники відділу по боротьбі з незаконним обігом товарів податкової міліції Вінницької області виявили зал гральних автоматів, що працював усупереч Закону України „Про заборону грального бізнесу”.

У Тульчині податківці виявили підпільний гральний зал

Шість автоматів „Максима” та „Кеш коен” вітчизняного та російського виробництва чекали на відвідувачів, підключені до мережі живлення, в режимі очікування під наглядом місцевої жительки. За її словами, власником автоматів є чоловік, прізвища і координат якого вона не знає – той сам підходив за виручкою. Наразі податкові міліціонери встановлюють особу власника нелегального грального закладу. Якщо він зареєстрований як суб’єкт господарювання, то у відповідності до Закону „Про заборону грального бізнесу” йому доведеться не лише розпрощатися з автоматами-годувальниками, але й сплатити штраф у розмірі восьми тисяч мінімальних зарплат (яка сьогодні, до слова, складає 630 гривень).

З часу підписання Закону податковою міліцією області вилучено з незаконного обігу 40 гральних автоматів на суму близько 300 тисяч гривень. Загалом із початку нинішнього року податківці вилучили 327 гральних автоматів більш ніж на 3,5 мільйона гривень.

З часу набрання чинності Закону України „Про заборону грального бізнесу” відповідні заклади переважно закриті, або ж у них проводяться роботи по перепрофілюванню, переобладнанню під інший вид діяльності. На Вінниччині встановлено біля 30 випадків здійснення в колишніх гральних закладах інших видів підприємницької діяльності (кафе, магазини).

Ольга Шишківська,
прес-офіцер управління податкової міліції
 ДПА у Вінницькій області
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)