Вінницькі податківці затримали цистерну нелегального спирту

31.07.09 11:26 2687

Автоцистерну із 30 тоннами спирту затримали неподалік Вінниці співробітники відділу по боротьбі з незаконним обігом підакцизних товарів головного відділу податкової міліції ДПІ у м. Вінниці.

Вінницькі податківці затримали цистерну нелегального спирту

Затримання відбулося спільно з працівниками регіонального управління Департаменту по контролю за виробництвом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та підрозділами УБОЗ.

Величезна цистерна на чотири відсіки виявилася дощенту заповненою чистим спиртом вартістю близько 850 тисяч гривень. Проте будь-яких товарно-супровідних документів, а також документів, що засвідчують якість і походження спирту, водій не надав. Відтак увесь спирт, а також вантажівка з причепом податківцями вилучена і зараз перебуває під охороною. Відібрані зразки спирту направлені на експертне дослідження.

Правоохоронці наразі з’ясовують походження 30 тонн спирту, мету і кінцевий пункт його перевезення. Відомо, що завантажувався спирт на спирткомбінаті, а іногородні номери вантажівки „МАН” дають підстави вважати, що товар вивозили за межі Вінницької області.

Ольга Шишківська, прес-офіцер управління
податкової міліції ДПА у Вінницькій області
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)