В місті завершується енергоаудит чотирьох закладів освіти

31.03.15 11:05 1483 0

В місті завершується енергоаудит чотирьох закладів освіти

На початку 2015 року відділ енергомененджменту департаменту енергетики, транспорту та зв’язку виконав аналіз споживання енергоресурсів бюджетними установами міста. Наступний крок – це проведення більш детального енергоаудиту в тих спорудах, де було виявлено збільшені обсяги споживання енергоресурсів. Наступного тижня таку роботу планується завершити в двох дитячих садках та двох школах обласного центру.

Вже кілька років поспіль Вінниця запроваджує різні заходи з енергозбереження та вивчає досвід європейських країн із тим, аби побудувати свою систему енергоефективності. В цьому році у місті для підвищення якості планування робіт з енергозбереження було вперше проведено аналіз рівня споживання енергетичних ресурсів бюджетними установами, який здійснювався відділом енергоменеджменту департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради.

Основною метою його проведення є виявлення слабких місць будівель з точки зору споживання енергоресурсів, які утримуються коштом міського бюджету, та подальша робота по впровадженню в них заходів з енергозбереження.

«За результатами аналізу рівня споживання енергетичних ресурсів бюджетними установами було обрано чотири заклади освіти, в яких сьогодні проводиться енергоаудит. Це дитячі садки №23 та №31 та школи № 10 і 18. За результатами цього аналізу буде сформовано рекомендації щодо того, які заходи необхідно реалізувати, щоб підвищити енергоефективність цих закладів», - розповів директор департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Олексій Пидоченко.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)