Сьогодні у Вінниці пішоходи-порушники отримали від ДАІ "червоні картки"

31.03.15 15:32 2192

Сьогодні у Вінниці пішоходи-порушники отримали від ДАІ "червоні картки"

Сьогодні у м. Вінниці Державтоінспекція спільно з дитячим розважальним центром «Дитяча планета» провели акцію «Кожному пішоходу-порушнику червона картка від ДАІ». На одній із вулиць м. Вінниці працівники Державтоінспекції показували пішоходам-порушникам червоні картки та запрошували до профілактичного автобусу для демонстрації відео-сюжетів з наслідками скоєння дорожньо-транспортних пригод. Поза увагою інспекторів не залишились юні пішоходи, кожному школяру додатково роз’яснено правила безпечної поведінки на дорозі, а від «Дитячої планети» отримали в подарунок «Флайтери».

Під час акції більше двох десятків пішоходів отримали червоні картки від ДАІ.

Сьогодні у Вінниці пішоходи-порушники отримали від ДАІ "червоні картки"

Майже кожна третя дорожньо-транспортна пригода з летальним наслідком, стаються за участі пішоходів. Загалом протягом поточного року на території області сталась 41 дорожньо-транспортна пригода, в яких 12 пішоходів загинуло та 38 отримали тілесні ушкодження.

Фото

Сьогодні у Вінниці пішоходи-порушники отримали від ДАІ "червоні картки" Сьогодні у Вінниці пішоходи-порушники отримали від ДАІ "червоні картки" Сьогодні у Вінниці пішоходи-порушники отримали від ДАІ "червоні картки" Сьогодні у Вінниці пішоходи-порушники отримали від ДАІ "червоні картки" Сьогодні у Вінниці пішоходи-порушники отримали від ДАІ "червоні картки" Сьогодні у Вінниці пішоходи-порушники отримали від ДАІ "червоні картки"

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ДАІ Вінницької області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)