У міській ритуальній службі Вінниці з’явилося два нових автомобіля

31.03.15 16:30 2099

У міській ритуальній службі Вінниці з’явилося два нових автомобіля

Нещодавно транспортна база міського комбінату комунальних підприємств поповнилася двома новими автомобілями. Це мікроавтобуси марок Renault (Рено) та Peugeot (Пежо).

Вінницька спеціалізована ритуальна служба є підрозділом КП «Комбінат комунальних підприємств». Працівники цієї структури займаються організацією поховань померлих, а також реалізують предмети ритуальної приналежності та надають ритуальні послуги.

«Ми працюємо цілодобово. У будь який час робітники служби виїздять за вказаною адресою. Вони надають всі необхідні послуги: транспортування, копання могил, обряд поховання, доставляємо ритуальні атрибути, організовуємо поминальні обіди. Постійно працюємо над вдосконаленням надання послуг, поповнюємо технічну базу. У цьому році наша транспортна база поповнилася двома автомобілями, які ми використовуємо в організації поховань», – каже головний інженер міського комбінату комунальних підприємств Валерій Іванчук.

Порівняно з приватними структурами у цій сфері ціни на послуги у міській ритуальній службі дещо нижчі, що дозволяє замовляти послуги цієї структури людям з різним фінансовим станом.

Також ритуальна служба оформляє резервні місця, на території міста лише вона має такі повноваження (приватні структури за такі послуги беруть з людей додаткові кошти). Крім того, працівники ритуальної служби установлюють пам’ятники, обслуговують міські кладовища згідно з вимогами благоустрою міста. За кошти підприємства впорядковуються окремі могили, які не доглядають родичі. По можливості – ремонтуються проїзні шляхи на кладовищах.

Довідка

Міська ритуальна служба розташована за адресою вулиця Анастасії Медвідь,2а, телефони для довідок: (097) 761-36-80, (093) 010-00-11, (0432) 67-33-79.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)