Проект IDEAS (Inclusive Decisions for Equal and Accountable Society), що виконується Британською Радою спільно з Національною Асамблеєю інвалідів України і фінансується Європейським Союзом, спрямований на захист прав людей з інвалідністю і включення людей з інвалідністю у процеси прийняття рішень як на місцевому, так і на національному рівні.

В рамках проекту оголошується конкурс для журналістів з висвітлення питань інвалідності в засобах масової інформації. В конкурсі можуть брати участь представники друкованих та електронних ЗМІ, радіо - та телекомпаній. Матеріали, що подаються на конкурс, мають відповідати наступним критеріям:

  1. Відображення позитивних змін для людей з інвалідністю
  2. Використання правильної термінології та фото - чи відеоматеріалів
  3. Висвітлення успішного досвіду у сфері інвалідності/створення позитивного іміджу людей з інвалідністю
  4. Актуальність матеріалу для місцевої громади
  5. Згадка про проект IDEAS, що виконується Британською Радою і фінансується Європейським Союзом.

Журі конкурсу складатиметься з представників Британської Ради, Національної Асамблеї інвалідів України та експертів проекту. Три кращі роботи будуть нагороджені призами та представлені на сайті проекту.

Координатором конкурсу є Раїса Панасюк, керівник Вінницької громадської організації «Гармонія». Для уточнення інформації та вирішення питань прохання звертатись за телефонами:

0432 46 93 59; 0432 46 04 96 (з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00)

Журналістські матеріали мають бути надіслані пані Раїсі Панасюк на електронну адресу:

[email protected] з темою «конкурс для журналістів» до 31 травня 2015 р.Переглядів: 2530
Поширень: 0