У парку Дружби народів чотирилапі улюбленці отримали сучасне місце для прогулянок

10.04.15 14:56 3415

У парку Дружби народів чотирилапі улюбленці отримали сучасне місце для прогулянок

В кінці минулого у парку Дружби народів тут почали встановлювати перший у місті майданчик для вигулу собак, і з початком весни його можуть відвідувати господарі зі своїми чотирилапими улюбленцями. Якщо очікування виправдаються, і він буде користуватись попитом, то в перспективі подібні майданчики будуть облаштовувати в різних мікрорайонах міста.

На майданчику встановлені спеціальні тренажери для собак, лавочки та урни.

Його площа – 800 м2, вона огороджена металевим парканом. Скористатися цим майданчиком абсолютно безкоштовно може кожен бажаючий. Єдина умова – господарі повинні самі прибирати за своїми чотирилапими улюбленцями. Також тут проводитимуться заняття кінологічного клубу.

дресирування собак у парку Дружби народів

«Я приходжу сюди щодня. Раніше тут було закинуте місце, а зараз – чудовий майданчик, який користується популярністю, адже сюди приходить багато людей. Я вже знайшов тут друзів, разом навчаємо тварин займатися на тренажерах», - каже вінничанин Олексій, який гуляє тут з дворічним спанієлем Мартою.

майданчик для виголу собак на Вишенському озері

Фото

У парку Дружби народів чотирилапі улюбленці отримали сучасне місце для прогулянок У парку Дружби народів чотирилапі улюбленці отримали сучасне місце для прогулянок У парку Дружби народів чотирилапі улюбленці отримали сучасне місце для прогулянок У парку Дружби народів чотирилапі улюбленці отримали сучасне місце для прогулянок У парку Дружби народів чотирилапі улюбленці отримали сучасне місце для прогулянок У парку Дружби народів чотирилапі улюбленці отримали сучасне місце для прогулянок У парку Дружби народів чотирилапі улюбленці отримали сучасне місце для прогулянок У парку Дружби народів чотирилапі улюбленці отримали сучасне місце для прогулянок У парку Дружби народів чотирилапі улюбленці отримали сучасне місце для прогулянок У парку Дружби народів чотирилапі улюбленці отримали сучасне місце для прогулянок У парку Дружби народів чотирилапі улюбленці отримали сучасне місце для прогулянок

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)